HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

EURODACH s.r.o.

Společnost EURODACH poskytuje dodávky a montáže dřevostaveb na klíč, hrubých staveb nebo skeletů dřevostaveb. Včetně vlastní projekce, výroby a montáže proškolenými zaměstnanci.

EURODACH s.r.o.
Cvrčovice 212 , 691 23 Pohořelice

Telefon: +420731563530
E-mail: info@eurodach.cz
Web: www.eurodach.cz
GPS: 48.99366820,16.51448090

navigovat
4.2 z 5

Ověřené reference firmy EURODACH s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma EURODACH s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihomoravském kraji, zejména pak v okolí obce Ivančice.


Příprava projektu

Zajišťujeme i kompletní projektovou dokumentaci potřebnou pro stavbu Vašeho nového domu. Pokud již máte nějakou představu, tak ji rádi dotáhneme do konce a poradíme s výběrem. Pokud ne, tak máme k dispozici přes 950 typových projektů G Servis a 47 typových projektů DekHome.

Doba výstavby

Délka kompletní stavby na klíč včetně základové desky se pohybuje v rozmezí 3-5 měsíců. Záleží na typu stavby, připravenosti všech potřebných detailů před samotným zahájením stavby jako například koupelna, kuchyně, apod. S námi nemusíte čekat půl roku i více než se vůbec se stavbou začne. Výstavba dle domluvy začíná zpravidla ihned po podpisu smlouvy o dílo a vydání stavebního povolení.

Výroba

Jsme sami sobě výrobcem i montážníkem. Díky tomu, že disponujeme vlastní výrobní halou osazenou moderní CNC výrobní linkou jsme schopni dosahovat vysoké variability konstrukce. Přitom stále kontrolujeme celý výrobní proces od A-Z. Dále jsme certifikovaný výrobce příhradových vazníků, takže si vyrábíme a dodáváme kompletní střechy. U nás máte záruku, že pokud si nás vyberete pro stavbu svého domu, tak Vám jej opravdu budeme stavět. Určitě sami znáte rádoby stavební firmy, které Vám dům pouze "zobchodují", ale reálně na stavbě není jediný jejich zaměstnanec a při každém problému se odkazují na svoje subdodavatele.

Typy konstrukcí obvodové stěny:

Pro naše dřevostavby používáme převážně tři typy obvodové stěny dřevostavby:

1) Standardní stěna z rámové konstrukce, difůzně uzavřená s vnějším zateplení pomocí EPS

2) Standardní stěna z rámové konstrukce, difůzně otevřená s vnějším zateplením pomocí dřevovláknité izolace (doporučujeme)

3) DEKPANEL - systém celoplošných dřevěných panelů. Pro zákazníky s opravdu blízkých vztahem ke dřevu :)


Reference postavených domů EURODACH s.r.o.ZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy EURODACH s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dřevostavba u Brna s koupacím jezírkem

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb