HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

EUROPANEL, s.r.o.

Stavební systém pro energeticky úsporné stavby.

EUROPANEL, s.r.o.

U Kolory 302, 463 12 Liberec XXV-Vesec, CZ

Telefon: +420482725107
E-mail: info@europanel.cz
Web: www.europanel.cz
GPS: 50.73539330,15.05840420

navigovat
4 z 5

Zkušenosti s firmou EUROPANEL, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma EUROPANEL, s.r.o. sídlí v obci Liberec a nejčastěji staví dřevostavby v Libereckém kraji.


Zakladatelé společnosti EUROPANEL mají dlouholeté zkušenosti s výstavbou dřevostaveb ve vlastních stavebních firmách. Myšlenka založit společnost, ve které by vyráběli kvalitní stavební systém, přišla již v 90. letech. V oblasti výstavby domů a bytů se tehdy objevovaly nové technologie, především technologie suché montáže, jejichž vrcholem je právě montovaná dřevostavba. Avšak dřevostavby se prosazovaly pomalu a složitě. Absence odborného školství a státního dohledu umožnila realizovat dřevostavby firmám i lidem, kteří o tomto oboru nevěděli zhola nic. A právě to se zakladatelé společnosti EUROPANEL rozhodli změnit.

Společnost EUROPANEL vznikla v roce 2004. Její zakladatelé přinesli na český i slovenský trh certifikovaný stavební systém, ze kterého po zaškolení dokáže postavit kvalitní dům snadno, rychle a levně každá stavební firma. Vzorem nového stavebního systému se stala technologie Structural insulated panels původem z USA, odzkoušená šedesáti lety používání. Na jejím základě vznikl stavební systém EUROPANEL, který byl certifikován podle české legislativy a harmonizovaných evropských norem. EUROPANEL byl důkladně prověřen na stovkách rodinných domů a dalších staveb. Nabídnout stavebnímu trhu prefabrikovaný, univerzální, jednoduchý a velmi kvalitní stavební systém pro realizaci dřevostaveb se ukázalo jako správná cesta.

Pro zájemce o stavění z EUROPANELu pořádá společnost pravidelná měsíční školení v Česku i na Slovensku. Certifikované firmy, které získaly oprávnění stavět ze systému EUROPANEL, zrealizovaly v Česku a na Slovensku již přes 700 objektů montovaných právě touto technologií.
Úspěšnost technologie na českém trhu láká společnost EUROPANEL ke vstupu na evropský trh. Zatím však výroba sendvičových panelů čeká ne celoevropskou normu. Po jejím přijetí se technologií EUROPANEL může začít stavět nejen v tuzemsku, ale právě i v zahraničí.

Vaše zkušenosti s firmou EUROPANEL, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů