HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Evžen Fischer - KADOM

Montáž dřevostaveb nízkoenergetického typu a také pasivních domů. Stavby dle vlastního projektu dle programu Zelená úsporám.

Evžen Fischer - KADOM
324, 330 17 Chotíkov

Telefon: +420602413869
E-mail: info@kadom.cz
Web: www.kadom.cz
GPS: 49.78978960,13.32378140

navigovat
3.7 z 5

Ověřené recenze firmy Evžen Fischer - KADOM

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Evžen Fischer - KADOM se specializuje na dřevostavby v Plzeňském kraji, zejména pak v okolí obce Plzeň.


Firma KADOM byla založena v roce 1992. Zabýváme se výstavbou rodinných domků, srubů a technických staveb. Naše produkty využívají vynikající tepelně izolační vlastnosti dřeva. Rodinné domky kanadského typu mají celodřevěnou impregnovanou konstrukci. Vnější opláštění je provedeno v přízemní části dřevovláknitými deskami s fasádním zateplovacím systémem. V podkrovní části je zateplovací systém nahrazen palubkovým obkladem. Vnitřní stěny a stropy jsou zhotoveny ze sádrokartonových desek s bílým nátěrem. Ve standartním provedení je střešní krytina tvořena betonovými taškami (dle přání zákazníka je možné provést krytinu z kanadského šindele nebo eternitových šablon).

Vynikající vlastnosti zvolené technologie se osvědčily při výstavbě více než 50 rodinných domků. Tuto skutečnost potvrzuje celá řada spokojených zákazníků na celém uzemí České republiky a několik uskutečněných projektů v zahraničí. Zejména v SRN.

Vaše recenze firmy Evžen Fischer - KADOM:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dům u Ohře

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb