HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

FENIX GROUP a.s.

Společnost FENIX Jeseník, založená v roce 1990, se specializuje na výrobu a prodej elektrických topných systémů - zejména elektrického podlahového vytápění a sálavých topných panelů.

FENIX GROUP a.s.
Slezská 535, 79001 Jeseník

Telefon: 584495111
E-mail: fenix@fenixgroup.cz
Web: www.fenixgroup.cz
GPS: 50.22252450,17.19570440

navigovat
3.8 z 5

Česká společnost FENIX Jeseník je významným evropským výrobcem a prodejcem elektrických topných systémů. Společnost byla založena v roce 1990 v Jeseníku a postupně se rozrostla o další dceřiné společnosti na Slovensku, ve Velké Británii, Francii, Španělsku a Norsku. Své výrobky dnes exportuje do více než 60 zemí světa na 4 světových kontinentech. Mezi hlavní produkty patří topné kabely a rohože ECOFLOOR pro podlahové vytápění, topné folie ECOFILM pod plovoucí podlahy a pro stropní vytápění, sálavé panely ECOSUN a přímotopné konvektory ECOFLEX. Součástí nabídky je i kvalitní elektronická regulace, systémy protimrazové ochrany okapů, střech a potrubí. Na své velkoplošné topné systémy poskytuje společnost FENIX záruku 10 let.

Tradice, zkušenost, silná pozice na evropském trhu, kompletní sortiment elektrického vytápění, nadstandardní záruky – to vše nabízí značka FENIX

Vaše recenze firmy FENIX GROUP a.s.: