HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Finn-stav Ostrava s.r.o.

Projektování a realizace roubených staveb.

Finn-stav Ostrava s.r.o.
Hasičská 52, 700 30 Ostrava-Hrabůvka

Telefon: +420603413440
E-mail: info@finn-stav.cz
Web: www.finn-stav.cz
GPS: 49.79250290,18.26446580

navigovat
4 z 5

Ověřené reference firmy Finn-stav Ostrava s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Finn-stav Ostrava s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Moravskoslezském kraji, zejména pak v okolí obce Ostrava.


Finsko má dlouholetou tradici ve výrobě srubových staveb. Neustávající drsné klima na severu Evropy pomohlo vytvořit tradici staveb roubených domů, které umožňují lidem přežít v krutých arktických podmínkách. Trámy vyrobené ze silných Laponských stromů přináší stabilní pohodu bydlení, bez ohledu na rozmary počasí.

IKIHIRSI je Laponský výrobce roubených domů, který čerpá z těchto tradic. IKIHIRSI znamená „dřevo na věky“. Společnost je autorizovaným zástupcem finské firmy IKIHIRSI pro Evropu.

Finn-Stav je firma s dlouholetou tradicí. Od roku 96 se zabývá realizací roubených staveb a to výhradně ze dřeva polární borovice. Neustálé zlepšování technologie, bohaté zkušenosti a specializace, jsou samozřejmou podporou růstu řady spokojených zákazníků.

Dřevo je obnovitelná surovina, šetrná k životnímu prostředí, je lehké, pružné, prodyšné a přitom výborně tepelně izoluje. Nabízet bydlení ve zdravém prostředí severské přírody, špičkovou kvalitu, design a jedinečnost je zásadním mottem naší firmy.

Vaše recenze firmy Finn-stav Ostrava s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Atypický dům Plzeň

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb