HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Finnhaus

Prodej a montáž FINSKÝCH SRUBÚ Stavby \"na klíč\" kromě zednických prací, elektroinstalací, topení, vodovodů, plynu, vzduchotechniky apod.

Finnhaus
Tasovice 388, 671 25 Hodonice

Telefon: +420607984391
E-mail: info@finnhaus.cz
Web: www.FINNHAUS.cz
GPS: 48.83926200,16.15032280

navigovat
3.9 z 5

Ověřené recenze firmy Finnhaus

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Finnhaus se specializuje na dřevostavby v Jihomoravském kraji, zejména pak v okolí obce Znojmo.


Firmu Finnhaus Ges.m.b.h. založil v roce 1995 v St. Pöltenu Oliver Pesendorfer. Firma se od začátku zabývala prodejem a stavbou finských srubů na území celého Rakouska. Při realizaci prvních projektů najímala firma montéry z Finska, od kterých se její montéři učili originální finské pracovní postupy, osvědčené technologie a tradiční přístup k systému stavění finských srubů. Při své snaze o preciznost naši rakouští kolegové citlivě zakomponovali do tohoto systému moderní stavební technologie, tak aby tyto domy vyhovovaly všem současným nárokům na stavění a bydlení při zachování tradičního stylu finského srubu.

V roce 2000 se Oliver Pesendorfer pokusil vstoupit na český trh a stal se spoluzakladatelem firmy Finnhaus s.r.o., kterou bohužel přivedl její druhý spolumajitel M. S. v roce 2004 do konkurzu.

11. 12. 2008 prodal Oliver Pesendorfer firemní název FINNHAUS Thomasi Weiszovi — bývalému prodejci domů u firmy.

S Finnhaus Ges.m.b.h. spolupracujeme od roku 2002, nejdříve soukromě, později ze své zaměstnanecké pozice a nyní již dva a půl roku jako obchodní partner. Naše spolupráce stojí na pevných základech mnoha úspěšně realizovaných staveb, přátelských osobních vztazích a vzájemné důvěře.

Vaše recenze firmy Finnhaus:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVA 86

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb