HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

KONTIO LOGHOUSES - Finutea s.r.o.

Dodáváme dřevěné domy finské společnosti Kontio. Ke stavbě domů používáme výhradně lepené hranoly z finské borovice. Nabízíme realizace na klíč i třeba pouze uzavřenou hrubou stavbu, dle přání klienta.

KONTIO LOGHOUSES - Finutea s.r.o.

Lipová 476, 251 69 Velké Popovice, CZ

Telefon: +420777565102
E-mail: marketing@kontio.cz
Web: www.drevostavby-kontio.cz
GPS: 49.91903440,14.63298450

navigovat
4 z 5

Zkušenosti s firmou KONTIO LOGHOUSES - Finutea s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma KONTIO LOGHOUSES - Finutea s.r.o. sídlí v obci Říčany a nejčastěji staví dřevostavby ve Středočeském kraji.


Nabídka našich domů je velmi široká, jednotlivé modely domů můžete brát jako pouhou inspiraci. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a je pro nás běžnou praxí katalogové projekty upravovat – dispozice, pohledy. Také vzhled domu se dá přizpůsobit vaší představě. Někteří klienti preferují tradiční vzhled domu, jiní hledají naopak moderní řešení. Jsme schopni uspokojit i velmi náročné klienty a případně vám zabezpečit spolupráci s některým z našich architektů, kteří vám mohou navrhnout individuální dům, ušitý na míru vašim představám a hlavně možnostem vašeho pozemku.
Co se týká samotné realizace domu. Jsme schopni Vám nabídnout realizaci na klíč, tedy komplet od spodní stavby po poslední dlaždičku uvnitř domu nebo je možné dodat jen otevřenou či uzavřenou hrubou stavbu, případně dům v jakékoli fázi dokončení. Vše závisí na dohodě, s každým klientem pracujeme velmi individuálně.

Vaše zkušenosti s firmou KONTIO LOGHOUSES - Finutea s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů