HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Flexi Life Group s.r.o.

Stavíme montované rodinné domy, které jsou charakteristické svou moderní modulární architekturou. Dodáme Vám rodinný dům, který reflektuje požadavky moderního bydlení i v nízkoenergetickém, či pasivním standardu.

Flexi Life Group s.r.o.

K Červenému Vrchu 2b, 160 00 Praha, CZ

Telefon: +420773101919
E-mail: michal.porizek@flexilife.cz
Web: www.flexilife.cz
GPS: 50.09735920,14.34977320

navigovat
4.1 z 5

Zkušenosti s firmou Flexi Life

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Flexi Life Group s.r.o. sídlí v obci Praha a nejčastěji staví dřevostavby v Praze.


Naše domy se díky modulárnímu systému dají lehce rozšiřovat i po několika letech. Technologie domů reaguje na současné požadavky kvalitních, rychlých a cenově dostupných domů. Realizujeme pouze difuzně otevřené dřevostavby, které jsou technicky upravené pro převoz a následnou kompletaci domu na Vašem pozemku. Během realizace na montážní hale se můžete přijet podívat, jak postupuje stavba Vašeho domu. Dům je na Vašem pozemku umístěn na předem připravenou základovou konstrukci, kterou také zhotovujeme. Na Vašem pozemku probíhá pouze spojení a kompletace domu, která probíhá cca týden.Díky centralizaci výroby můžeme nejen zachovat nízké ceny oproti ostatním společnostem, ale také technologicky vyspěle realizovat dům (například otevřená konstrukce není vystavěná povětrnostním podmínkám – především dešti). Naše domy jsou domy s dlouhou životností a kvalitní technologií.

Vaše zkušenosti s firmou Flexi Life Group s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů