HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Flexi Life Group s.r.o.

Stavíme montované rodinné domy, které jsou charakteristické svou moderní modulární architekturou. Dodáme Vám rodinný dům, který reflektuje požadavky moderního bydlení i v nízkoenergetickém, či pasivním standardu.

Flexi Life Group s.r.o.
K Červenému Vrchu 2b, 160 00 Praha

Telefon: +420773101919
E-mail: michal.porizek@flexilife.cz
Web: www.flexilife.cz
GPS: 50.09735920,14.34977320

navigovat
4.1 z 5

Ověřené reference firmy Flexi Life

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Flexi Life Group s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Praze, zejména pak v okolí obce Praha.


Naše domy se díky modulárnímu systému dají lehce rozšiřovat i po několika letech. Technologie domů reaguje na současné požadavky kvalitních, rychlých a cenově dostupných domů. Realizujeme pouze difuzně otevřené dřevostavby, které jsou technicky upravené pro převoz a následnou kompletaci domu na Vašem pozemku. Během realizace na montážní hale se můžete přijet podívat, jak postupuje stavba Vašeho domu. Dům je na Vašem pozemku umístěn na předem připravenou základovou konstrukci, kterou také zhotovujeme. Na Vašem pozemku probíhá pouze spojení a kompletace domu, která probíhá cca týden.Díky centralizaci výroby můžeme nejen zachovat nízké ceny oproti ostatním společnostem, ale také technologicky vyspěle realizovat dům (například otevřená konstrukce není vystavěná povětrnostním podmínkám – především dešti). Naše domy jsou domy s dlouhou životností a kvalitní technologií.

Vaše recenze firmy Flexi Life Group s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Atypický dům Plzeň

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb