HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

GEBAS domy

Dodáváme typové i individuální rodinné domy včetně varianty domu na klíč, a to v architektuře pasivních nebo nízkoenergetických provedení.

GEBAS domy
Tomkova 620, 500 03 Hradec Králové

Telefon: +420733595859
E-mail: petr.grus@gebasatelier.cz
Web: www.gebasdomy.cz/
GPS: 50.21004010,15.83358200

navigovat
3.6 z 5

Ověřené recenze firmy GEBAS domy

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma GEBAS domy se specializuje na dřevostavby v Královehradeckém kraji, zejména pak v okolí obce Hradec Králové.


GEBAS domy je společnost, která dodává typové i individuální rodinné domy včetně varianty domu na klíč, a to v architektuře pasivních nebo nízkoenergetických provedení dle české TNI 730329.
Výrazným rysem našich domů jsou velké prosklené plochy, které jsou řešeny jako jedna centrální místnost. Při dodržení orientace domu je díky těmto plochám dosáhnout v zimě obrovského teplotního zisku.
V naší nabídce najdete jednopodlažní i dvoupodlažní rodinné typové domy, u kterých ušetříte řádově stovky tisíc korun za projektovou přípravu. U typových domů vám zajistíme dokumentaci ke stavebnímu povolení v několika dnech.
Dodáváme také individuální zakázkově připravené domy. U těchto individuálních domů je potřeba počítat řádově se tří měsíční projektovou přípravou.


Reference postavených domů GEBAS domyZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy GEBAS domy:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dům u Ohře

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb