HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Gradient, s.r.o.

Originální hrázděné domy

Gradient, s.r.o.
Beskydská 709, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Telefon: +420731154233
E-mail: gradient@gradient.cz
Web: www.gradient.cz
GPS: 49.46667830,18.14828120

navigovat
3.9 z 5

Ověřené recenze firmy Gradient, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma Gradient, s.r.o. se specializuje na dřevostavby ve Zlínském kraji, zejména pak v okolí obce Rožnov pod Radhoštěm.


Styl domů Gradient je nezaměnitelný. Charakterizují ho dřevěná nosná konstrukce, sedlová střecha, pod ní obývané podkroví a velké prosklené plochy obvodových stěn. Tyto plochy umějí v zimě zásluhou slunce přispívat k vnitřní tepelné pohodě. V létě naopak chrání tuto tepelnou pohodu interiéru proti skleníkovému efektu značné přesahy střech těchto domů.

Každý dům Gradient představuje zcela originální objekt. Jde v každém směru o zakázkovou výrobu. Tyto stavby nejsou k dispozici v žádném typovém řešení. Cílem firmy GRADIENT je vždy poskytnout konkrétnímu zákazníkovi individuálně pojatý rodinný dům. A to při dodržení všech zásad zdravého bydlení. K tomuto cíli veden nejen používání přírodních materiálů, difúzně otevřených konstrukcí stěna a krovů, ale například i preventivní vyhledání vodních a geopatogenních zón i následné návrhy omezení jejich nepříznivých vlivů.

Vaše recenze firmy Gradient, s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

DIMENZE 96

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb