HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

GREEN ROAD s.r.o.

Nabídka stavebních a projekčních prací se specializací na dřevostavby.

GREEN ROAD s.r.o.
Slavníkova 2357, 169 00 Praha-Břevnov

Telefon: +420737107003
E-mail: saltregenia@gmail.com
Web: www.antigraffiti-servis.cz

3.3 z 5

Fotogalerie firmy GREEN ROAD s.r.o.

Firma GREEN ROAD s.r.o. zatím nedodala žádné reference


Jenom v krátkosti pár slov k našim projektům, všechny domy jsou navrženy s maximálním využitím investovaných prostředků, aby ani koruna nezůstala nevyužita (dispoziční propracovanost, maximální využití podkroví …). Domy jsou určeny především, ale nejen pro mladé rodiny, které chtějí mít jistotu, že rodina bude správně fungovat, děti se budou moci rozvíjet, každý bude mít své soukromí. Prostory jsou většinou navrženy na takzvané optimální minimum (prostě pro bydlení, žádné plýtvání).

Pokud chce investor operativně upravit proporce prostorů či domu, jsme otevřeni jakýmkoli požadavkům, naše domy jsou variabilní. Neméně důležitý aspekt je i garantovaná cena domu. Dispozičně lze některé domy upravit, tak že pracovna (pokoj pro hosty) tvoří společně s "technickou koupelnou" samostatnou jednotku bez narušení obytné části. Toto oddělení prostorů je výhodné pro podnikatele či pro případ nutnosti dlouhodobého ubytování některého z prarodičů. Všechna podkroví v našich domech (vyjma RD_016 RD_18, RD_029) jsou koncipována pro plné využití plochy podkroví, tzn. u paty střechy je min. 1400 – 1500mm.

Vaše zkušenosti s GREEN ROAD s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov Planum

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL