HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

GREEN ROAD s.r.o.

Nabídka stavebních a projekčních prací se specializací na dřevostavby.

GREEN ROAD s.r.o.

Slavníkova 2357, 169 00 Praha-Břevnov, CZ

Telefon: +420737107003
E-mail: saltregenia@gmail.com
Web: www.antigraffiti-servis.cz
GPS: 50.08476960,14.36521680

navigovat
3.9 z 5

Zkušenosti s firmou GREEN ROAD s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma GREEN ROAD s.r.o. sídlí v obci Praha a nejčastěji staví dřevostavby v Praze.


Jenom v krátkosti pár slov k našim projektům, všechny domy jsou navrženy s maximálním využitím investovaných prostředků, aby ani koruna nezůstala nevyužita (dispoziční propracovanost, maximální využití podkroví …). Domy jsou určeny především, ale nejen pro mladé rodiny, které chtějí mít jistotu, že rodina bude správně fungovat, děti se budou moci rozvíjet, každý bude mít své soukromí. Prostory jsou většinou navrženy na takzvané optimální minimum (prostě pro bydlení, žádné plýtvání).

Pokud chce investor operativně upravit proporce prostorů či domu, jsme otevřeni jakýmkoli požadavkům, naše domy jsou variabilní. Neméně důležitý aspekt je i garantovaná cena domu. Dispozičně lze některé domy upravit, tak že pracovna (pokoj pro hosty) tvoří společně s "technickou koupelnou" samostatnou jednotku bez narušení obytné části. Toto oddělení prostorů je výhodné pro podnikatele či pro případ nutnosti dlouhodobého ubytování některého z prarodičů. Všechna podkroví v našich domech (vyjma RD_016 RD_18, RD_029) jsou koncipována pro plné využití plochy podkroví, tzn. u paty střechy je min. 1400 – 1500mm.

Vaše zkušenosti s firmou GREEN ROAD s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů