HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

H3 atelier s.r.o.

Blokki jsou domky s nosnou konstrukcí z recyklovaných lodních kontejnerů. Minimalistické kontejnerové stavby Blokki nabízejí moderní způsob bydlení v 21. století, můžete je mít na víkend, nebo v nich trávit celý život.

H3 atelier s.r.o.
Strojírenská 1304, 580 01 Havlíčkův Brod

Telefon: +420 606 642 074
E-mail: info@blokki.cz
Web: www.blokki.cz
GPS: 49.60335710,15.60256480

navigovat
2.5 z 5

Ověřené recenze firmy H3 atelier

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma H3 atelier s.r.o. se specializuje na dřevostavby na Vysočině, zejména pak v okolí obce Havlíčkův Brod.


Design Blokki řešíme ve spolupráci s architekty jako soudobou, moderní, demontovatelnou stavbu usazenou na betonových patkách, ideálně doplněnou venkovní terasou pro optimální prostorové využití. Vybavení je moderní a účelné. Dbáme na nápadité, originální a precizní zpracování, soudobé materiály, trvanlivé a nadčasové povrchy.

??Interiér Blokki vás překvapí efektivním a variabilním využitím detailně propracovaného vnitřního prostoru a výběrem použitých materiálů. Blokki můžeme dovybavit technologiemi pro ekologický a maximálně úsporný provoz, například fotovoltaickými panely s bateriovým modulem, solárním ohřevem vody nebo biočistírnou odpadní vody.

Vaše recenze firmy H3 atelier s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

DIMENZE 96

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb