HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

HAZA, s.r.o.

Realizace pasivních a nízkoenergetických dřevostaveb či rodinných domů na klíč.

HAZA, s.r.o.
Jantarová 4/25 , 747 73 Opava-Vávrovice

Telefon: +420553793096
E-mail: info@haza.cz
Web: www.haza.cz

4.1 z 5 (29 hlasů)

Fotogalerie firmy HAZA, s.r.o.


Společnost HAZA s.r.o. byla založena v roce 1993 a má za sebou více než dvacetiletou zkušenost ve výstavbě rodinných domků na přání zákazníka.

Tato naše zkušenost pro Vás znamená záruku kvality a spolehlivost, kterou u nás získáte. Stejně jako rychle postavíme Váš dům Vám pomůžeme s vyřízením hypotečního úvěru, stavebního spoření nebo s výběrem pozemků pro Vaší stavbu.

První kontakt, který uděláte, ať už se bude jednat o osobní schůzku nebo vyplnění našeho informačního formuláře na internetu pro Vás znamená první krok k Vašemu novému bydlení.

Náš zástupce Vám podrobně vysvětlí možnosti stavby, ať už se jedná o malý nebo velký domek, event. dvojdomek. Podrobně s Vámi projdeme krok za krokem všechny záležitosti nutné k započetí stavby - stavební povolení, obstarání územního rozhodnutí, výběr pozemku, stavebních materiálu a také výběr vhodného financování. Současně Vás rádi provedeme našimi realizovanými stavbami, kde si vše můžete prověřit sami a zhodnotit kvalitu námi odvedené práce.

Koncept stavby našich rodinných domů plně vyjadřuje individualitu každého klienta a je plně v souladu s Vaším přáním. Při projektu Vašeho domu budeme vycházet z Vašich individuálních představ a budeme se je maximálně snažit převést do skutečnosti. Součastně s výstavbou kompletního domu jsme schopni předat pouze určitý stupeň rozestavěnosti stavby dle požadavků zákazníka.


Stavby v soutěžní galerii 100 DřevostavebZOBRAZIT DETAIL

Vaše zkušenosti s HAZA, s.r.o. :


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL