HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

HAZA, s.r.o.

Realizace pasivních a nízkoenergetických dřevostaveb či rodinných domů na klíč.

HAZA, s.r.o.
Jantarová 4/25 , 747 73 Opava-Vávrovice

Telefon: +420553793096
E-mail: info@haza.cz
Web: www.haza.cz
GPS: 49.97479020,17.86430120

navigovat
4.2 z 5

Ověřené reference firmy HAZA, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma HAZA, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Moravskoslezském kraji, zejména pak v okolí obce Opava.Společnost HAZA s.r.o. byla založena v roce 1993 a má za sebou více než dvacetiletou zkušenost ve výstavbě rodinných domků na přání zákazníka.

Tato naše zkušenost pro Vás znamená záruku kvality a spolehlivost, kterou u nás získáte. Stejně jako rychle postavíme Váš dům Vám pomůžeme s vyřízením hypotečního úvěru, stavebního spoření nebo s výběrem pozemků pro Vaší stavbu.

První kontakt, který uděláte, ať už se bude jednat o osobní schůzku nebo vyplnění našeho informačního formuláře na internetu pro Vás znamená první krok k Vašemu novému bydlení.

Náš zástupce Vám podrobně vysvětlí možnosti stavby, ať už se jedná o malý nebo velký domek, event. dvojdomek. Podrobně s Vámi projdeme krok za krokem všechny záležitosti nutné k započetí stavby - stavební povolení, obstarání územního rozhodnutí, výběr pozemku, stavebních materiálu a také výběr vhodného financování. Současně Vás rádi provedeme našimi realizovanými stavbami, kde si vše můžete prověřit sami a zhodnotit kvalitu námi odvedené práce.

Koncept stavby našich rodinných domů plně vyjadřuje individualitu každého klienta a je plně v souladu s Vaším přáním. Při projektu Vašeho domu budeme vycházet z Vašich individuálních představ a budeme se je maximálně snažit převést do skutečnosti. Součastně s výstavbou kompletního domu jsme schopni předat pouze určitý stupeň rozestavěnosti stavby dle požadavků zákazníka.


Reference postavených domů HAZA, s.r.o.ZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy HAZA, s.r.o. :