HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

HK Stavební spol. s r.o.

Od samého počátku do současnosti je hlavní specializací společnosti oblast výstavby rodinných domů na klíč, kde působíme již osmnáctým rokem.

HK Stavební spol. s r.o.
Mládežnická 3064/5, 106 00 Praha

Telefon: 777171587
E-mail: karel.holub@hkstavebni.cz
Web: www.hkstavebni.cz/

2.8 z 5

Fotogalerie firmy HK Stavební spol. s r.o.

Firma HK Stavební spol. s r.o. zatím nedodala žádné reference


Společnost HK Stavební spol. s r.o. vznikla transformací firmy Karel HOLUB na právnickou osobu na sklonku roku 2003, což bylo logickým důsledkem růstu objemu zakázek rodinné stavební firmy.

Od samého počátku do současnosti je hlavní specializací společnosti oblast výstavby rodinných domů na klíč, kde působíme již osmnáctým rokem. Realizovali jsme více než 40 rodinných domů, přičemž šlo nejen o výstavbu domů na pozemcích individuálních koncových zákazníků, ale postupně jsme začali i s výstavbou rodinných domů určených k prodeji a to v okolí severního okraje Prahy.

V současné době nabízíme nový projekt „Jizerské chalupy“, tj. prodej pozemků s výstavbou tradičních chalup v Jizerských horách vhodných pro bydlení nebo rekreaci. Výstavbu zajišťuje naše společnost s využitím moderních stavebních postupů a technologií. Jedná se o aplikaci stříkané polyuretanové pěny a její použití při realizaci nabízených dřevěných horských chalup.

Pomocí aplikace stříkané polyuretanové pěny dále provádíme zateplování nových i rekonstruovaných šikmých střech, stěn dřevostaveb, plochých pochozích střech a půdních vestaveb a to vše s použitím vlastní mobilní technologie.

Orientace společnosti na vlastní výstavbu rodinných domů určených k prodeji a rostoucí počet zájemců, kteří hledají vhodnou lokalitu pro realizaci vlastního bydlení nás přiměla k rozšíření služeb i o nabídku realit, zejména pozemků vhodných ke stavbě rodinných domů pro individuálními zákazníky.

Služby v oblasti realit poskytujeme zejména prostřednictvím sesterské společnosti HK Stavební real, s.r.o., která se pohybuje na realitním trhu od roku 2004.


Stavby v soutěžní galerii 100 DřevostavebZOBRAZIT DETAIL

Vaše zkušenosti s HK Stavební spol. s r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov Planum

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL