HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Úsporné bydlení s.r.o.

Zabýváme se výrobou, projekcí a výstavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Vyrábíme modulární dřevostavby a věnujeme se novým trendům bydlení a inovacím.

Úsporné bydlení s.r.o.
Nádražní 1000, 696 03 Dubňany

Telefon: +420608380100
E-mail: uspornebydleni@email.cz
Web: www.uspornebydleni.cz
GPS: 48.91994090,17.08058600

navigovat
3.7 z 5

Recenze firmy Úsporné bydlení s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma Úsporné bydlení s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihomoravském kraji, zejména pak v okolí obce Hodonín.Jsme firma, která se již patnáct let v České republice zabývá výstavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Spolupracujeme s centrem pasivního domu a jsme odborným garantem na spoustě projektech u nás, i v zahraničí. Za naši historii máme zrealizováno více jak dvě stovky staveb, nejenom v České republice. Na základě naší dlouholeté praxe jsme získali velké množství ocenění, uznání a titulů, které nás zařadilo mezi klíčové hráče na trhu především ve výstavbě atypických pasivních dřevostaveb dle individuálních projektů.

Naším heslem je: Stavět srdcem a rozumem.

Jsme srdcaři, kteří dělají věci s nadšením a láskou ke dřevu. Záleží nám na každém detailu a orientace na zákazníka je pro nás vždy klíčová.

V poslední době se vyjma výstavby individuálních projektů pasivních domů, zabýváme především výrobou modulových dřevostaveb. To byl také důvod pro založení ryze obchodní společnosti Eko modular s.r.o., člena skupiny Úsporné bydlení s.r.o., která je v současné době naším výhradním prodejcem modulárních dřevostaveb pro celý evropský trh. Hlavní výhodou modulární výstavby je cenová dostupnost, rychlost realizace, variabilita užitného prostoru a ekologická šetrnost k životnímu prostředí.


Vaše recenze firmy Úsporné bydlení s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA