HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Úsporné bydlení s.r.o.

Zabýváme se výrobou, projekcí a výstavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Vyrábíme modulární dřevostavby a věnujeme se novým trendům bydlení a inovacím.

Úsporné bydlení s.r.o.
Nádražní 1000, 696 03 Dubňany

Telefon: +420608380100
E-mail: uspornebydleni@email.cz
Web: www.uspornebydleni.cz
GPS: 48.91693760,17.09004840

navigovat
4.1 z 5

Ověřené reference firmy Úsporné bydlení s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Úsporné bydlení s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihomoravském kraji, zejména pak v okolí obce Hodonín.Jsme firma, která se již dvacet let v České republice zabývá výstavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Spolupracujeme s centrem pasivního domu a jsme odborným garantem na spoustě projektech u nás, i v zahraničí. Za naši historii máme zrealizováno více jak dvě stovky staveb, nejenom v České republice. Na základě naší dlouholeté praxe jsme získali velké množství ocenění, uznání a titulů, které nás zařadilo mezi klíčové hráče na trhu především ve výstavbě atypických pasivních dřevostaveb dle individuálních projektů.

Naším heslem je: Stavět srdcem a rozumem.

Jsme srdcaři, kteří dělají věci s nadšením a láskou ke dřevu. Záleží nám na každém detailu a orientace na zákazníka je pro nás vždy klíčová.

V poslední době se vyjma výstavby individuálních projektů pasivních domů, zabýváme především výrobou modulových dřevostaveb. Hlavní výhodou modulární výstavby je cenová dostupnost, rychlost realizace, variabilita užitného prostoru a ekologická šetrnost k životnímu prostředí.Vaše recenze firmy Úsporné bydlení s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA