HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

HOLIDAY-PACIFIC HOMES-BOHEMIA, s.r.o.

Nabídka firmy obsahuje stovku základních typů rodinných domů, které mají netradiční vzhled a komfort. Nejedná se o panelový systém, ale o montáž z jednotlivých komponentů na místě stavby. Z původně typové stavby se tak díky flexibilnímu stavebnímu sy

HOLIDAY-PACIFIC HOMES-BOHEMIA, s.r.o.

Nová Tyršova 575 , 544 01 Dvůr Králové nad Labem, CZ

Telefon: +420499624414
E-mail: info@holidaypacific.cz
Web: www.holidaypacific.cz
GPS: 50.44777970, 15.82091710

navigovat
4.5 z 5

Zkušenosti s firmou HOLIDAY-PACIFIC HOMES-BOHEMIA, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma HOLIDAY-PACIFIC HOMES-BOHEMIA, s.r.o. sídlí v obci Dvůr Králové nad Labem a nejčastěji staví dřevostavby v Královehradeckém kraji.


Holiday-Pacific Homes – Bohemia, spol. s r.o. nabízí dřevostavby realizované konstrukčním systémem převzatým od kanadské firmy Holiday-Pacific z Toronta, která se zabývá výstavbou již několik desetiletí.

Na českém trhu působí společnost Holiday-Pacific více než patnáct let. Každý rok přibyde na seznamu realizovaných staveb 10-15 nových domů, z nichž každý může stavebník osobně navštívit.

Specializujeme se na dřevostavby rodinných domů, nízkoenergetických domů, pasivních domů.
Dřevostavby stavíme na klíč, dle typového projektu, individálně na míru, v různých stupních rozestavěnosti či je možné napojit na zděnou stavbu.Vaše zkušenosti s firmou HOLIDAY-PACIFIC HOMES-BOHEMIA, s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů