HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

HONKA - zástupce firma FINNY s.r.o.

Finská značka HONKA nabízí svoje luxusní dřevostavby již od roku 1958. Pečlivý návrh ve spolupráci s klientem, špičková kvalita materiálu, přesné zpracování, to vše dává dohromady to nejlepší bez jakýchkoli kompromisů.

HONKA - zástupce firma FINNY s.r.o.

Nad Jenerálkou 554, 160 00 Praha-Vokovice, CZ

Telefon: +420602109015
E-mail: lucie.stuchlikova@honka.cz
Web: www.honka.cz
GPS: 50.10122730,14.34873800

navigovat
3.9 z 5

Zkušenosti s firmou HONKA - zástupce firma FINNY s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma HONKA - zástupce firma FINNY s.r.o. sídlí v obci Praha a nejčastěji staví dřevostavby v Praze.


Finská společnost HONKARAKENNE Oyj byla založena již v roce 1958 jako rodinný podnik pěti bratrů Saarelainen a dodnes jím zůstává. Dala vzniknout značce HONKA, jejíž luxusní srubové stavby stojí dnes po celém světě a je jich již více než 80 000. Jsou mezi nimi rodinné rezidence, hotely, restaurace nebo mateřské školky. Značka HONKA si zakládá na špičkové kvalitě svého materiálu, patentovaných konstrukčních detailech a velkým investicím do vývoje a výzkumu. Stejně jako když před mnoha desítkami let spustila jako první na světě strojovou výrobu srubových domů, zůstává dodnes lídrem ve zdokonalování této technologie. Společnost FINNY s.r.o. je exkluzivním zástupcem značky HONKA pro ČR a realizovala zde pro své klienty již více než 90 staveb, mezi vážené majitele domů značky HONKA patří například Marek Eben, Tomáš Töpfer, František Ringo Čech nebo Milan Kňažko.

Vaše zkušenosti s firmou HONKA - zástupce firma FINNY s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů