HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

HOUSE DESIGN s.r.o.

Pracujeme jako jeden tým od prvních skic až po realizaci stavby. Jsme ideálním řešením pro výstavbu všech staveb díky jedinečné spolupráci a zárukou jednoho partnera po celou dobu projekčních i realizačních fází vašeho záměru.

HOUSE DESIGN s.r.o.
Bratří Štefanů 979 , 500 03 Hradec Králové

Telefon: +420 736 174 323
E-mail: housedesign@housedesign.cz
Web: www.housedesign.cz
GPS: 50.21733790,15.87588270

navigovat
2.5 z 5

Ověřené recenze firmy HOUSE DESIGN

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma HOUSE DESIGN s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Královehradeckém kraji, zejména pak v okolí obce Hradec Králové.


Jsme specializovaná realizační firma na zděné stavby a dřevostavby. Naše společnost úzce spolupracuje s projekčním ateliérem Alexandra Skalického/ASMM a s projekčním ateliérem Jana Kozáka/Atelier Kozák s.r.o.

Společnost HOUSE DESIGN s.r.o. byla založena v roce 2012 jako výsledek dlouholeté spolupráce realizační firmy Pavla Wébera/AW DOMY s.r.o. a projekční kanceláře Jana Kozáka/Atelier Kozák s.r.o. Tímto vznikla realizační firma zabývající se moderními, modulovými a mobilními domy v technologicky náročnějším provedení, jako jsou pasivní a nízkoenergetické domy. Se vznikem společnosti došlo k propojení zkušeností z projekční a realizační fáze výstavby, což umožnilo zakladatelům přivést na trh jednu z mála realizačních firem, která zajistí kvalitní průběh realizace v souladu s projektovou dokumentací a kontrolu nad finanční stránkou celého projektu.

Vaše recenze firmy HOUSE DESIGN s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dům u Ohře

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb