HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

HP DOMY s.r.o.

Stavíme nízkoenergetické rodinné domy na klíč - dřevostavby i klasické zděné konstrukce. Nabízíme veškeré doplňkové služby. Možnost prohlídky již postavených domů. Typové domy upravíme dle vašich požadavků. Působíme po celé ČR. Postavili jsme našim k

HP DOMY s.r.o.
Tovární 1118/43 , 779 00 Olomouc

Telefon: +420731541589
E-mail: info@hpdomy.cz
Web: www.hpdomy.cz
GPS: 49.58672860,17.27682010

navigovat
4.2 z 5

Ověřené recenze firmy HP DOMY s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma HP DOMY s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Olomouckém kraji, zejména pak v okolí obce Olomouc.


Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických rodinných domů na klíč – klasických zděných konstrukcí i dřevostaveb. Záleží jen na Vás, jaké stavbě dáte přednost. Stavíme zhruba dvacet rodinných domů ročně po celé České republice. Námi realizované stavby si můžete prohlédnout v referencích a rádi Vás těmito domy provedeme osobně. Při všech našich stavbách dbáme na kvalitu provedení v porovnání s ekonomicky přijatelným řešením stavby.

Kromě stálé nabídky nejoblíbenějších typových domů Vám nabízíme výstavbu domu dle jakéhokoliv projektu od společností Euroline, Gservis apod. Typové projekty umožňují částečné úpravy, ale pokud si z nabídky nevyberete, je Vám plně k dispozici náš architekt, který Vám navrhne dům přesně dle Vašich představ. Zrealizujeme také dům dle Vámi dodané projektové dokumentace.


Reference postavených domů HP DOMY s.r.o.ZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy HP DOMY s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

KUBIS 632

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb