HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

HP DOMY s.r.o.

Stavíme nízkoenergetické rodinné domy na klíč - dřevostavby i klasické zděné konstrukce. Nabízíme veškeré doplňkové služby. Možnost prohlídky již postavených domů. Typové domy upravíme dle vašich požadavků. Působíme po celé ČR. Postavili jsme našim k

HP DOMY s.r.o.

Tovární 1118/43 , 779 00 Olomouc, CZ

Telefon: +420731541589
E-mail: info@hpdomy.cz
Web: www.hpdomy.cz
GPS: 49.58672860,17.27682010

navigovat
4.2 z 5

Zkušenosti s firmou HP DOMY s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma HP DOMY s.r.o. sídlí v obci Olomouc a nejčastěji staví dřevostavby v Olomouckém kraji.


Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických rodinných domů na klíč – klasických zděných konstrukcí i dřevostaveb. Záleží jen na Vás, jaké stavbě dáte přednost. Stavíme zhruba dvacet rodinných domů ročně po celé České republice. Námi realizované stavby si můžete prohlédnout v referencích a rádi Vás těmito domy provedeme osobně. Při všech našich stavbách dbáme na kvalitu provedení v porovnání s ekonomicky přijatelným řešením stavby.

Kromě stálé nabídky nejoblíbenějších typových domů Vám nabízíme výstavbu domu dle jakéhokoliv projektu od společností Euroline, Gservis apod. Typové projekty umožňují částečné úpravy, ale pokud si z nabídky nevyberete, je Vám plně k dispozici náš architekt, který Vám navrhne dům přesně dle Vašich představ. Zrealizujeme také dům dle Vámi dodané projektové dokumentace.

Vaše zkušenosti s firmou HP DOMY s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů