HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Imrich Bodiš

Jsme stavební firma sídlící v plzeňském kraji a na trhu působíme více jak 10 let. Zabýváme se realizací dřevostaveb, nízkoenergetických a montovaných domů sendvičového typu.

Imrich Bodiš
Kostelec 99, 349 01 Stříbro

Telefon: +420774185788
E-mail: drevostavby@bodis.cz
Web: www.drevostavby.bodis.cz
GPS: 49.73911200,12.96836660

navigovat
3.8 z 5

Ověřené reference firmy Imrich Bodiš

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Imrich Bodiš se specializuje na dřevostavby v Plzeňském kraji, zejména pak v okolí obce Stříbro.


Stavby provádíme na klíč, případně do fáze dle přání investora. Samozřejmostí je provedení po vzorovém domě nebo je možné si prohlédnout právě probíhající stavbu.

Našimi dalšími činnostmi jsou realizace střech na klíč, krovy, zahradní domy, altány, pergoly, krytá stání, fasády, dřevěné fasády. Sádrokartonářské, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, přístavby, rekonstrukce.

Pokud se rozhodnete ke stavbě vlastního domu, můžete vybírat z projektů typových domů, které umožňují případnou dispoziční změnu. Pokud Vám ani jeden z katalogových domů nebude vyhovovat, je dalším možným řešením zpracování nového projektu, dle Vašich potřeb a přání.

Zajistíme Vám schůzku v projekční kanceláři, kde Vám nejen zpravují projektovou dokumentaci, ale případně pomohou vyřídit stavební povolení.


Reference postavených domů Imrich BodišZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy Imrich Bodiš:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dřevostavba u Brna s koupacím jezírkem

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb