HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Imrich Bodiš

Jsme stavební firma sídlící v plzeňském kraji a na trhu působíme více jak 10 let. Zabýváme se realizací dřevostaveb, nízkoenergetických a montovaných domů sendvičového typu.

Imrich Bodiš

Kostelec 99, 349 01 Stříbro, CZ

Telefon: +420774185788
E-mail: drevostavby@bodis.cz
Web: www.drevostavby.bodis.cz
GPS: 49.73911200,12.96836660

navigovat
3.8 z 5

Zkušenosti s firmou Imrich Bodiš

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Imrich Bodiš sídlí v obci Stříbro a nejčastěji staví dřevostavby v Plzeňském kraji.


Stavby provádíme na klíč, případně do fáze dle přání investora. Samozřejmostí je provedení po vzorovém domě nebo je možné si prohlédnout právě probíhající stavbu.

Našimi dalšími činnostmi jsou realizace střech na klíč, krovy, zahradní domy, altány, pergoly, krytá stání, fasády, dřevěné fasády. Sádrokartonářské, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, přístavby, rekonstrukce.

Pokud se rozhodnete ke stavbě vlastního domu, můžete vybírat z projektů typových domů, které umožňují případnou dispoziční změnu. Pokud Vám ani jeden z katalogových domů nebude vyhovovat, je dalším možným řešením zpracování nového projektu, dle Vašich potřeb a přání.

Zajistíme Vám schůzku v projekční kanceláři, kde Vám nejen zpravují projektovou dokumentaci, ale případně pomohou vyřídit stavební povolení.

Vaše zkušenosti s firmou Imrich Bodiš:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů