HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

INTOZA, s.r.o.

Specializujeme se na stavební práce, které vedou ke snížení energetické náročnosti objektů a výstavbu pasivních domů.

INTOZA, s.r.o.

Varšavská 1583/99 , 709 00 Ostrava-Hulváky, CZ

Telefon: +420596100300
E-mail: intoza@intoza.cz
Web: www.intoza.cz
GPS: 49.82268960,18.24172700

navigovat
4.1 z 5

Zkušenosti s firmou INTOZA, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma INTOZA, s.r.o. sídlí v obci Ostrava a nejčastěji staví dřevostavby v Moravskoslezském kraji.


Stavební společnost INTOZA s.r.o. vznikla v roce 2001 transformací firmy Tomáš Závada, která zahájila svou činnost v roce 1992. Hlavní činnosti společnosti je stavební činnost, projekční činnost, poradenství a dotace, výstavba pasivních domů - výstavba rodinných ,bytovýcha a administrativních objektů, úspory energie - termovizní měření, teplovzdušné vytápění a větrání, školicí středisko OTAZNÍK, logistický areál Čárka.

Novou činností naší společnosti je poskytování služeb spojených s energetickými úsporami. Hlavní myšlenkou tohoto projektu je komplexnost činností v oborech energetiky, stavebnictví a financování.
Společnost INTOZA s.r.o. vlastní skladovací areál o rozloze 13.000 m2 s devíti skladovacími halami a jednou administrativní budovou - Logistické centrum Čárka v Ostravě - Hulvákách.

Během své dosavadní existence jsme si vybudovali pevné postavení na českém stavebním trhu. Nepřetržitě usilujeme o spokojenost svých zákazníků a nejlepším důkazem jsou jejich kladné reference a opětovný zájem o další spolupráci s námi. Dnes profesionální služby a práci společnosti oceňuje i ta nejnáročnější klientela.

Společnost INTOZA s.r.o. je certifikována podle mezinárodních norem ČSN EN 9001:2000 Systém řízení jakosti, ČSN EN ISO 14001:2004 Environmentální management a ČSN OHSAS 18001:2007. Certifikace byla provedena nezávislou auditorskou společností Moody International Certification Ltd.

Vaše zkušenosti s firmou INTOZA, s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů