HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

JAS-ART, s.r.o.

Provádíme realizace všech typů staveb, dřevostavby všech typů, srubové domy, skleněné domy, kamene domy.

JAS-ART, s.r.o.

Čs. lesů 327 , 357 09 Habartov-Kluč, CZ

Telefon: +420722576104
E-mail: art785@yandex.ru
Web: www.jasart.eu
GPS: 50.18961790,12.56797830

navigovat
3.7 z 5

Zkušenosti s firmou JAS-ART, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma JAS-ART, s.r.o. sídlí v obci Sokolov a nejčastěji staví dřevostavby v Karlovarském kraji.


Společnost „Jas-art“ s.r.o. se specializuje na stavby dřevěných domů, používá při tom dobře známé a také nejnovější technologie.

Dřevo je živý materiál. Dokonce po pokácení dýchá, vyzařuje energii tepla a šíří vůni smůly. Díky své tepelné izolaci, úspory energie a ekologickým vlastnostem dřevo získalo pověst nejlepšího stavebního materiálu v Rusku, s pradávných dob známé jako „lesní země“.

Dřevěné domy s trámovými stěnami jsou nejhezčí z budov, které člověk vytvořil pro bydlení. Úžasné vlastnosti dřeva dovolují v domě vytvořit nejpříznivější mikroklima pro člověka. V zimě dřevěný dům udržuje teplo, v letě chrání od vedra.

Srubné konstrukce jsou nejstarším způsobem stavby dřevených domů, na kterých se dodnes zakládá dřevěné stavitelství v Rusku, v zemí, bohaté na lesy, poněvadž spotřeba dříví při srubné výstavbě je obrovská. Domy z břeven jsou pevné a tepelně stabilní a také neobvykle výhodné z estetického hlediska. Předběžné válcování břeven přidává budově neopakovatelnou krásu a půvab. Břevna, předurčená pro stavbu dřevěných domů mohou být nejenom válcovaná, ale hoblovaná a profilovaná ve tvaru trámu. Sruby se mohou sekat „do tlapy“ nebo „do číše“. Prvky přidávající vašemu trámovému domu individualitu mohou být: arkýře, terasy a balkóny.

Přepokládám, že již není pro nikoho tajemstvím, že ruští stavitelé vždy byli a stále jsou „mistři od boha“ a v tom je náš úspěch. Mistři naši společnosti jsou profesionálové vyšší třídy, kteří využívají nejen nejnovější technologie, ale rovněž starobylých zkušeností „ručního kacení“ .

Jsme zainteresováni v rychlém vývoji a prosperitě naší „mladé“ společnosti na evropském trhu, proto pro své potencionální zákazníky zajišťujeme vysokou kvalitu naší výroby co možná v nejkratším termínu.

Vaše zkušenosti s firmou JAS-ART, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů