HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

František Jócsik

Provádíme montáž montovaných domů.

František Jócsik
Domažlická 1123/194, 318 04 Plzeň

Telefon: +420602459273
E-mail: jocsik@jgroup.cz
Web: www.jgroup.cz

2.9 z 5

Fotogalerie firmy František Jócsik

Firma František Jócsik zatím nedodala žádné reference


Společnost JÓCSIK GROUP spol. s.r.o působí na evropském trhu již od roku 2000.

Naše začátky byly v oboru AUTOMOTIVE, kam jsme dodávali barvy a technologii pro povrchovou úpravu automobilů, interiérů autobusů, kamionů a vlaků. K naší práci patřilo i organizování distribuce a výroby v ČR. Dále jsme se podíleli na realizaci spuštění výrobní a lakovací linky pro firmu ASSA ABLOY ES (výroba a prodej automatických dveřních systémů).

V těchto odvětví jsme se dokonale naučili pracovat s izolačním materiálem polyuretanem, který se používá nejen při výrobě interiérů automobilů, ale hlavně slouží jako izolace mrazících nástaveb pro osobní a kamionovou přepravu. U těchto nástaveb se používá polyuretan od 50mm do 100mm. V kombinaci s překližkou se vytváří velmi odolné, samonosné sendvičové panely (tato izolace je dostatečná pro uchování zamrazených potravin).

Ve stavebnictví se s tímto materiálem často setkáváme při zateplování výrobních hal, do kterých dodáváme technologie pro výrobu. Jako klasický příklad slouží lakovací kabiny pro práškové i barevné lakování a vzduchotechniku.

Jako izolace pro výrobní haly je používán polyueretan o síle 100mm až 130mm, zalisovaný mezi plechy. Tyto panely pak zaručí zachování velmi komfortní teploty právě uvnitř hal, které často mívají výšku stropů i přes 13m a přesto v nich můžou lidé pohodlně pracovat.

Začátkem roku 2011 jsme se stali obchodními zástupci Home4all pro ČR, po velmi krátké spolupráci se naše společnost rozhodla vydat vlastní cestou.

V dnešní době vyrábíme a dodáváme stavební systém J. GROUP pro použití ve stavebnictví. Tento systém je ideální pro stavbu rodinných domků i větších bytových domů (kategorie dřevostaveb). Z našeho stavebního systému můžou stavět sami zákazníci svépomocí a samozřejmě i stavební firmy, které hledají nové technologie a úspory.

Pro izolaci používáme tvrdý polyuretan v tloušťce 200mm, 100mm a 80mm, který nám zajišťuje velmi kvalitní zaizolování a difuzně otevřenou stavbu (ideální pro nízkoenergetické a pasivní stavby). Není problém rozměry plně přizpůsobit zákazníkově potřebě.

Vaše zkušenosti s František Jócsik:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov Modo

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL