HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

František Jócsik

Provádíme montáž montovaných domů.

František Jócsik

Domažlická 1123/194, 318 04 Plzeň, CZ

Telefon: +420602459273
E-mail: jocsik@jgroup.cz
Web: www.jgroup.cz
GPS: 49.43970270,12.93114350

navigovat
3.8 z 5

Zkušenosti s firmou František Jócsik

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma František Jócsik sídlí v obci Domažlice a nejčastěji staví dřevostavby v Plzeňském kraji.


Společnost JÓCSIK GROUP spol. s.r.o působí na evropském trhu již od roku 2000.

Naše začátky byly v oboru AUTOMOTIVE, kam jsme dodávali barvy a technologii pro povrchovou úpravu automobilů, interiérů autobusů, kamionů a vlaků. K naší práci patřilo i organizování distribuce a výroby v ČR. Dále jsme se podíleli na realizaci spuštění výrobní a lakovací linky pro firmu ASSA ABLOY ES (výroba a prodej automatických dveřních systémů).

V těchto odvětví jsme se dokonale naučili pracovat s izolačním materiálem polyuretanem, který se používá nejen při výrobě interiérů automobilů, ale hlavně slouží jako izolace mrazících nástaveb pro osobní a kamionovou přepravu. U těchto nástaveb se používá polyuretan od 50mm do 100mm. V kombinaci s překližkou se vytváří velmi odolné, samonosné sendvičové panely (tato izolace je dostatečná pro uchování zamrazených potravin).

Ve stavebnictví se s tímto materiálem často setkáváme při zateplování výrobních hal, do kterých dodáváme technologie pro výrobu. Jako klasický příklad slouží lakovací kabiny pro práškové i barevné lakování a vzduchotechniku.

Jako izolace pro výrobní haly je používán polyueretan o síle 100mm až 130mm, zalisovaný mezi plechy. Tyto panely pak zaručí zachování velmi komfortní teploty právě uvnitř hal, které často mívají výšku stropů i přes 13m a přesto v nich můžou lidé pohodlně pracovat.

Začátkem roku 2011 jsme se stali obchodními zástupci Home4all pro ČR, po velmi krátké spolupráci se naše společnost rozhodla vydat vlastní cestou.

V dnešní době vyrábíme a dodáváme stavební systém J. GROUP pro použití ve stavebnictví. Tento systém je ideální pro stavbu rodinných domků i větších bytových domů (kategorie dřevostaveb). Z našeho stavebního systému můžou stavět sami zákazníci svépomocí a samozřejmě i stavební firmy, které hledají nové technologie a úspory.

Pro izolaci používáme tvrdý polyuretan v tloušťce 200mm, 100mm a 80mm, který nám zajišťuje velmi kvalitní zaizolování a difuzně otevřenou stavbu (ideální pro nízkoenergetické a pasivní stavby). Není problém rozměry plně přizpůsobit zákazníkově potřebě.

Vaše zkušenosti s firmou František Jócsik:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů