HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Josef WEBER

Nabídka realizací dřevostaveb.

Josef WEBER
Na Přebytku 5, 541 01 Trutnov

Telefon: +420775688376
E-mail: info@drevodomkyweber.cz
Web: www.drevodomkyweber.cz

3 z 5

Fotogalerie firmy Josef WEBER

Firma Josef WEBER zatím nedodala žádné reference


Od roku 2005 realizujeme nízkonákladové dřevostavby (v současnosti pasivní) na vlastních pozemcích v lokalitě Za Komínem - Dvoračka, popř. na pozemcích našich zákazníků. Naše produkce se ustálila na dvou domcích za rok. V takovém případě jsme schopni uhlídat potřebnou kvalitu provedené práce, která je pro moderní dřevostavbu zcela zásadní.

Dřevodomky stavíme formou na klíč, přičemž provádíme veškeré (i nezajímavé a blátivé) práce sami. Je lepší, dle našeho názoru, absolvovat náročné odborné školení a semináře dodavatelů, než shovívavě přihlížet neodbornému zápolení ´´zkušených´´ profesionálů, kteří viděli námi aplikovaný materiál už jednou na výstavě. Také problémy s předáváním staveniště jsme si jednou vyzkoušeli a tolik ´´ztracených´´, nebo ´´to už bylo´´ věcí, nám potvrdilo, že nikdo cizí na stavbu prostě nesmí. Bohužel taková je dnes stavební praxe a není v našich skromných silách ji změnit.

Po prvních dvou domcích s patrem, kde byly použity slaměné panely, jsme na ´´doporučení´´ MěÚ začali stavět domky jednopodlažní. Kvůli problémům s dodavatelem slámodesek, jsme též pozměnili technologii a přizpůsobili ji pro aplikaci desek sádrovláknitých. Dodnes jsme tomu rádi a bereme tuto změnu jako přínosnou.

Z důvodu vyhnout se budoucím reklamacím a dalším problémům, používáme pouze materiály certifikované přímo pro dřevostavby a nepouštíme se z důvodu úspory nákladů, do nějakých experimentů.

Vaše zkušenosti s Josef WEBER:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov Planum

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL