HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Josef WEBER

Nabídka realizací dřevostaveb.

Josef WEBER
Na Přebytku 5, 541 01 Trutnov

Telefon: +420775688376
E-mail: info@drevodomkyweber.cz
Web: www.drevodomkyweber.cz
GPS: 50.56538380,15.90909230

navigovat
3.7 z 5

Ověřené recenze firmy Josef WEBER

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Josef WEBER se specializuje na dřevostavby v Královehradeckém kraji, zejména pak v okolí obce Trutnov.


Od roku 2005 realizujeme nízkonákladové dřevostavby (v současnosti pasivní) na vlastních pozemcích v lokalitě Za Komínem - Dvoračka, popř. na pozemcích našich zákazníků. Naše produkce se ustálila na dvou domcích za rok. V takovém případě jsme schopni uhlídat potřebnou kvalitu provedené práce, která je pro moderní dřevostavbu zcela zásadní.

Dřevodomky stavíme formou na klíč, přičemž provádíme veškeré (i nezajímavé a blátivé) práce sami. Je lepší, dle našeho názoru, absolvovat náročné odborné školení a semináře dodavatelů, než shovívavě přihlížet neodbornému zápolení ´´zkušených´´ profesionálů, kteří viděli námi aplikovaný materiál už jednou na výstavě. Také problémy s předáváním staveniště jsme si jednou vyzkoušeli a tolik ´´ztracených´´, nebo ´´to už bylo´´ věcí, nám potvrdilo, že nikdo cizí na stavbu prostě nesmí. Bohužel taková je dnes stavební praxe a není v našich skromných silách ji změnit.

Po prvních dvou domcích s patrem, kde byly použity slaměné panely, jsme na ´´doporučení´´ MěÚ začali stavět domky jednopodlažní. Kvůli problémům s dodavatelem slámodesek, jsme též pozměnili technologii a přizpůsobili ji pro aplikaci desek sádrovláknitých. Dodnes jsme tomu rádi a bereme tuto změnu jako přínosnou.

Z důvodu vyhnout se budoucím reklamacím a dalším problémům, používáme pouze materiály certifikované přímo pro dřevostavby a nepouštíme se z důvodu úspory nákladů, do nějakých experimentů.

Vaše recenze firmy Josef WEBER:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dům u Ohře

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb