HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Kajzar - lesnictví a dřevařství, s.r.o.

Výrábíme dřevěné obytné stavby.

Kajzar - lesnictví a dřevařství, s.r.o.
171 , 739 15 Bílá

Telefon: +420731154237
E-mail: info@kajzar.cz
Web: www.kajzar.cz
GPS: 49.44421550,18.46063920

navigovat
4.1 z 5

Ověřené reference firmy Kajzar - lesnictví a dřevařství, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Kajzar - lesnictví a dřevařství, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Moravskoslezském kraji, zejména pak v okolí obce Frýdlant nad Ostravicí.


Firma Kajzar - lesnictví a dřevařství, s .r. o. vznikla zápisem do OR vedeném u Krajského soudu v Ostravě, dne 2.3.2004. Vznikla transformací z firmy Ing.Jan Kajzar - lesnictví a dřevařství. Majitelem, jednatelem a jediným společníkem podniku je Ing.Jan Kajzar.
V současné době podnik zaměstnává 16 pracovníků v dělnické profesi, tito zaměstnanci pracují v pronajatých prostorách pily v obcí Bílá na Frýdecko - Místecku. V řídící profesi zaměstnává společnost 1 pracovníka, zpracování účetnictví provádí externí firma.
Hlavní aktivity firmy se soustředí do oblasti dřevozpracujícího sektoru, provoz Pila Bílá vyrábí sériově optimalizovaný přířez pro výrobu lepeného okenního eurohranolu, dále optimalizovaný přířez pro výrobu vlysů do protipožárních dveří a nejrůznější zakázkovou výrobu (ploty, pergoly, altány, lavice, venkovní posezení atp). Podnik má další aktivity v oblasti lesní výroby, obchodu se surovým dřívím. Avšak s využitím nových moderních prvků a mteriálů dále firma působí také ve stavebním sektoru, vyrábí a dodává dřevostavby, vycházející z původní architektury Beskyd.

Vaše recenze firmy Kajzar - lesnictví a dřevařství, s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Atypický dům Plzeň

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb