HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o.

Stavíme kanadské sruby z masivní kulatiny o průměru 30-50 cm a roubené hraněné dřevostavby. Naše sruby a roubenky slouží jako rodinné domy, rekreační a komerční objekty. Dodáváme hrubé stavby, stavby na klíč. Nabízíme projekt zdarma v rámci stavby.

KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o.
Chýnovská 2880, 390 02 Tábor

Telefon: 722616602
E-mail: javorsky@tabor-wood.cz
Web: www.tabor-wood.cz
GPS: 49.40912490,14.68815950

navigovat
4 z 5

Ověřené reference firmy KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce Tábor.


Společnost KANADSKÉ SRUBY TÁBOR je českou společností dodávající srubové stavby z kulatiny, roubené domy z hranolů a sendvičové nízkoenergetické dřevostavby. Stavíme rodinné domy, rekreační objekty, penziony a jiné stavby pro soukromé i komerční využití. Pro výrobu srubů, roubenek a dřevostaveb používáme osvědčené postupy, výběrové dřevo nejvyšší kvality a ke každé stavbě přistupujeme individuálně, což každému domu dodává punc jedinečnosti. Stavíme také poloroubenky.

Naše zkušenosti s výstavbou srubových a roubených domů sahají do roku 2002. Postupně jsme naše služby rozšířili až na možnost komplexní dodávky, zahrnující vše od projekčních prací až po kolaudaci. Vždy preferujeme osobní přístup a snažíme se do maximální možné míry splnit přání našich klientů, ať je to ve fázi projekční, tak i v průběhu realizace, kde konečné slovo o druhu a rozsahu dodávaných prací má vždy zákazník.

Mnoho našich zákazníků již poznalo, že bydlení ve srubu či roubence má svou nenapodobitelnou atmosféru. Snad je to vůně dřeva, jeho přirozenost a krása, co lidi naplňuje dobrým pocitem při vkročení do srubového domu. Možná se jedná o přirozený cit člověka ke dřevu, jako přírodnímu materiálu, možná „pouze“ o dobrý pocit pramenící z podvědomého návratu k přírodě. Ať už je důvod jakýkoli, jsme rádi, že Vám tento pocit prostřednictvím domu od nás můžeme přinést…


Reference postavených domů KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o.ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dřevostavba u Brna s koupacím jezírkem

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb