HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o.

Stavíme kanadské sruby z masivní kulatiny o průměru 30-50 cm a roubené hraněné dřevostavby. Naše sruby a roubenky slouží jako rodinné domy, rekreační a komerční objekty. Dodáváme hrubé stavby, stavby na klíč. Nabízíme projekt zdarma v rámci stavby.

KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o.
Chýnovská 2880, 390 02 Tábor

Telefon: 722616602
E-mail: javorsky@sruby-tabor.cz
Web: www.sruby-tabor.cz
GPS: 49.40919410,14.68807520

navigovat
3.7 z 5

Ověřené recenze firmy KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce Tábor.


Fotogalerie realizací

Firma KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o. zatím nemá žádné reference

Společnost KANADSKÉ SRUBY TÁBOR je českou společností dodávající srubové stavby z kulatiny, roubené domy z hranolů a sendvičové nízkoenergetické dřevostavby. Stavíme rodinné domy, rekreační objekty, penziony a jiné stavby pro soukromé i komerční využití. Pro výrobu srubů, roubenek a dřevostaveb používáme osvědčené postupy, výběrové dřevo nejvyšší kvality a ke každé stavbě přistupujeme individuálně, což každému domu dodává punc jedinečnosti. Stavíme také poloroubenky.

Naše zkušenosti s výstavbou srubových a roubených domů sahají do roku 2002. Postupně jsme naše služby rozšířili až na možnost komplexní dodávky, zahrnující vše od projekčních prací až po kolaudaci. Vždy preferujeme osobní přístup a snažíme se do maximální možné míry splnit přání našich klientů, ať je to ve fázi projekční, tak i v průběhu realizace, kde konečné slovo o druhu a rozsahu dodávaných prací má vždy zákazník.

Mnoho našich zákazníků již poznalo, že bydlení ve srubu či roubence má svou nenapodobitelnou atmosféru. Snad je to vůně dřeva, jeho přirozenost a krása, co lidi naplňuje dobrým pocitem při vkročení do srubového domu. Možná se jedná o přirozený cit člověka ke dřevu, jako přírodnímu materiálu, možná „pouze“ o dobrý pocit pramenící z podvědomého návratu k přírodě. Ať už je důvod jakýkoli, jsme rádi, že Vám tento pocit prostřednictvím domu od nás můžeme přinést…


Vaše recenze firmy KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Srub na kopci

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb