HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

KASPER CZ s.r.o.

Nabízíme: dřevěné nosné konstrukce se styčníkovými deskami (vazníky), dřevěné klasicky vázané konstrukce (krovy), nosné konstrukce z lepeného dřeva, nosné stěnové dílce dřevostaveb (two by four), obaly a balení.

KASPER CZ s.r.o.

Ječná 550 , 541 03 Trutnov-Poříčí, CZ

Telefon: +420499827300
E-mail: Diana.hanakova@kaspercz.cz
Web: www.kaspercz.cz
GPS: 50.57320040,15.94163210

navigovat
4.3 z 5

Zkušenosti s firmou KASPER CZ s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma KASPER CZ s.r.o. sídlí v obci Trutnov a nejčastěji staví dřevostavby v Královehradeckém kraji.Společnost KASPER CZ s.r.o. je předním českým výrobcem a dodavatelem nosných konstrukcí na bázi dřeva.

Společnost již od r. 1994 dynamicky rozvíjí své výrobní technologie v závislosti na aktuálních potřebách trhu. Za celou dobu své existence se stala spolehlivým obchodním partnerem.

Společnost sídlí v jednom z nejmodernějších závodů zaměřených na dřevovýrobu ve střední Evropě.

Výroba se zaměřuje především na dřevěné nosné konstrukce se styčníkovou deskou (vazníky), dřevěné klasicky vázané konstrukce, nosné konstrukce z lepeného dřeva, nosné stěnové dílce (two by four), obaly a balení.

V roce 2011 byl zakoupen CNC dřevoobráběcí stroj od firmy Hundegger, který umožňuje téměř neomezené možnosti opracovávání dřeva.

Vaše zkušenosti s firmou KASPER CZ s.r.o. :


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů