HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

KB wood, s.r.o.

Výstavba montovaných, pasivních a nízkoenergetických domů, roubených chat a dřevostaveb.

KB wood, s.r.o.
Švermova 268/76 , 460 10 Liberec X-Františkov

Telefon: +420482721148
E-mail: info@kbwood.cz
Web: www.kbwood.cz

3 z 5

Fotogalerie firmy KB wood, s.r.o.

Firma KB wood, s.r.o. zatím nedodala žádné reference


Společnost KBwood s.r.o. je součástí holdingu MajaMaailm-SvětDomů-FertigHaus, který má tradici více než 20 let. Tato značka původně vznikla ve Skandinávii, ale od roku 2007 působí i na českém trhu, v zastoupení firmy KBwood s.r.o. , která se stala i jejím výhradním vlastníkem.Mezi naše hlavní obchodní činnosti patří prodej typových projektů rodinných domů a realizace a výstavba rodinných domů na klíč.

Typových projektů nabízíme více než 200 variant. Tyto typové projekty pro nás zpracovává architektonický ateliér DOM–PROJEKT. V současnosti máme v nabídce montované i roubené dřevostavby. Typové projekty rodinných domů dokážeme upravit dle Vašeho specifického přání. Pokud máte zájem dozvědět se více o naší nabídce typových projektů rodinných domů, navštivte prosím stránky DOM-PROJEKT.

Realizace a výstavba rodinných domů na klíč je naší další činností, kterou Vám můžeme nabídnout. Na základě Vámi vybraného typového projektu, Vám zpracujeme projekt pro stavební řízení a zajistíme veškerou inženýrskou činnost až po samotnou výstavbu rodinného domu na klíč. V případě, že se chcete o výstavbě rodinného domu na klíč dozvědět více, navštivte prosím stránky Svět domů.

Vaše zkušenosti s KB wood, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov Planum

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL