HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Ligneo Corporation s.r.o.

Výstavby, přestavby a rekonstrukce nízkoenergetických dřevostaveb a mobilních domů.

Ligneo Corporation s.r.o.

Pod vilami 854/20, 140 00 Praha-Nusle, CZ

Telefon: +420604805108
E-mail: rychlebydleni@email.cz
Web: www.rychlebydleni.cz
GPS: 50.06111100,14.44372410

navigovat
4 z 5

Zkušenosti s firmou Ligneo Corporation s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Ligneo Corporation s.r.o. sídlí v obci Praha a nejčastěji staví dřevostavby v Praze.


Dovolujeme si vám představit nový trend ve výstavbě rodinných domů. Dřevostavby domů již mají svoje stabilní místo na českém trhu, a proto jsme vycházeli ze stávající nabídky mobilních domů a standardních dřevostaveb. Výsledkem je modulový dům sestavený přesně na míru klienta.

Modulový systém je výsledkem získaných poznatků k vytvoření trendu „rychlého bydlení“. Konstrukce domu je vytvořena nosným ocelovým a dřevěným rámem. Sendvičová výplňová konstrukce zajišťuje parametry nízkoenergetického domu.
Z tohoto modulového systému lze libovolně vytvořit dům dle představy každého klienta. Od velikosti 44 m² za 500 tisíc, až po 200 m². Jednotlivé moduly lze spojovat do libovolného tvaru, střechu lze navolit sedlovou nebo pultovou. V základní verzi je zakomponována vybavená koupelna a WC, rozvod vody, vytápění elektro, plastová okna, plovoucí podlahy. Bydlení za velmi nízké pořizovací náklady a efektivní provozní náklady. Odpadá vyřizování stavebního povolení a ostatních nepříjemných zařizovacích formalit, spojených se standardní stavbou domu. Vaši představu vám pomůžeme vytvořit a představit v 3D pohledech.

Vaše zkušenosti s firmou Ligneo Corporation s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů