HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

KD Haus s.r.o.

Navrhujeme a stavíme především nízkoenergetické a pasivní rodinné domy na klíč. Zabýváme se projekční činností a vlastní výstavbou.

KD Haus s.r.o.
5. května 257, 399 01 Milevsko

Telefon: +420774448831
E-mail: krejza@kdhaus.cz
Web: http://www.kdhaus.cz/
GPS: 49.45074090,14.35702370

navigovat
3.7 z 5

Ověřené recenze firmy KD Haus s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma KD Haus s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce Milevsko.


Jsme stavební firma, která navrhuje a staví především nízkoenergetické a pasivní rodinné domy na klíč. Zabýváme se projekční činností a vlastní výstavbou. Základním pilířem naší nabídky jsou montované domy, jejichž stavba je založena na technologii dřevěné konstrukce a masivní domy z broušených cihel.
Všechny domy stavíme v kategoriích:

Nízkoenergetické domy
Pasivní domy
Montovaný dům je možné realizovat jako:

Montovaný dům s dřevěnou konstrukcí – dřevostavbu
Montovaný dům s ocelovou konstrukcí
Nízkoenergetické a pasivní domy navrhujeme s důrazem na individuální přístup ke klientovi – posoudíme Váš stavební záměr i okolnosti a navrhneme nejvhodnější řešení.
Jsme schopni řešit financování Vaší stavby a nabízíme zdarma služby našeho finančního poradce, který Vám doporučí optimální úvěr vzhledem k Vaší aktuální situaci.
Zdarma Vám poradíme, jak celým procesem stavba rodinného domu na klíč postupovat tak, aby byl pro Vás co nejsnadnější a nejefektivnější. Navrhneme či vybereme pro Vás vhodný typ domu ať již z možností našeho smluvního partnera společnosti Euroline, nebo vybraný projekt přepracujeme dle individuálních návrhů, potřeb a možností daného pozemku či zpracujeme projekt zcela nový.
Nízkoenergetické a pasivní domy jsou ekologické a šetrné k životnímu prostředí. Proto se zabýváme společně s naším smluvním partnerem společností Solarenvi montáží alternativních zdrojů energií (fotovoltaické a solární technologie) včetně poradenské činnosti a vyřízení možných státních dotací na tyto systémy. Tyto činnosti provádíme zdarma.

Vaše recenze firmy KD Haus s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

KUBIS 632

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb