HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Laguna Group, s.r.o.

Výroba srubových staveb.

Laguna Group, s.r.o.
Šaldova 992/2 , 352 01 Aš

Telefon: +420606606555
E-mail: lagunagroup@seznam.cz
Web: www.laguna-group.eu
GPS: 50.21875390,12.19492690

navigovat
3.7 z 5

Ověřené recenze firmy Laguna Group, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma Laguna Group, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Karlovarském kraji, zejména pak v okolí obce Cheb.


Na českém trhu jsme novým výrobcem srubových staveb. Využíváme bohaté zkušenosti z výroby dřevostaveb z masivu získané v Rusku, na Ukrajině a v severských zemích, kde se srubové stavby bez přerušení vyrábí a staví již několik století a jejich výroba tvoří nezanedbatelnou část nově vytvořeného bytového fondu. V našich zemích došlo, zejména po druhé světové válce, vzhledem k výrazné preferenci cihly a betonu, k omezení někde až ke zrušení výroby a stavby srubových domů a tím i ke ztrátě znalostí a dovedností s těmito stavbami spojených.

V neposlední řadě se zapomnělo na vynikající vlastnosti srubových staveb, které ve všech směrech vykazují lepší vlastnosti než stavby stavěné klasickou technologií. Víme, že přesvědčit širokou veřejnost o výhodných vlastnostech dřevostaveb je velmi těžké a zdlouhavé, a to i proto, že na odborných školách se této problematice nikdo nevěnuje.
Proto se snažíme navázat a obnovit tradice, které v českých zemích již téměř zanikly.

Vyrábíme v segmentu tak zvané průmyslové výroby srubových staveb, které jsou kompletované ze strojně frézované kulatiny o průměru 18 – 24 cm.
Takto vyrobené komponenty jsou velmi přesné, vzhledově hladké a čisté, a jejich použitím vznikají velmi malé nároky na těsnost konstrukčních spojů.
K povrchové úpravě používáme kvalitních nátěrových hmot na bázi minerálních olejů, zejména od finského výrobce s dlouholetou tradicí a zkušenostmi ve výrobě barev pro srubové stavby - TIKURILLA. Tyto barvy vykazují daleko větší odolnost než často používané lazurovací nátěry.

Vaše recenze firmy Laguna Group, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Rodinný dům Křoví

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb