HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Laminex Design s.r.o.

Netypizovaná výstavba montovaných nízkoenergetických domů, dřevostaveb, mobilních domů a klasických zděných domů.

Laminex Design s.r.o.

, 753 54 Soběchleby, CZ

Telefon: +420775322791
E-mail: laminexd@seznam.cz
Web: www.laminexd.cz
GPS: 49.47886260,17.65154070

navigovat
4.1 z 5

Zkušenosti s firmou Laminex Design s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Laminex Design s.r.o. sídlí v obci Lipník nad Bečvou a nejčastěji staví dřevostavby v Olomouckém kraji.


Nízkoenergetické stavby, mobilní domy a dřevostavby - Slovo energie se dotýká každého z nás. Klima na naší zemi ovlivňuje každý z nás právě spotřebovanou energií využitou pro sebe. Zdroje energií jsou omezené a proto jejich cena neustále stoupá. Každý z nás může ovlivnit spotřebu energie a jsme to my, kteří rozhodujeme, kolik energie spotřebujeme.

Energii, která je ekologicky nezávadná a zároveň za ni neplatíme je energie, kterou nám poskytuje Slunce. Právě mezi dřevostavby a mobilní domy, které se snaží v co největší míře využít sluneční energii patří nízkoenergetické, pasivní domy a aktivní domy. Z veškeré energie, kterou spotřebujeme v našich domácnostech je podle statistik okolo 60% na vytápění domu.

Budovy v členských státech Evropské unie spotřebují až 40% z celkové energie. Proto je stále větší zájem o energeticky optimalizované řešení domů, v našem případě dřevostavby nebo mobilní domy. Dřevostavby a mobilní domy si již při výběru projektu můžete zvolit variantu s kvalitnějšími tepelněizolačními vlastnostmi a s kvalitnějším technologickým vybavením. Mobilní domy a dřevostavby vám umožní snížit spotřebu energie oproti té, co předepisují norm

Vaše zkušenosti s firmou Laminex Design s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů