HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Lesy Janeček, s.r.o.

Nabízíme dřevostavby na klíč. Na zakázku vyrábíme a montujeme konstrukce střech ze sbíjených vazníků a vlastního řeziva.

Lesy Janeček, s.r.o.
1 , 517 02 Kvasiny

Telefon: +420494596401
E-mail: lesy.janecek@tiscali.cz
Web: www.lesy-janecek.cz
GPS: 50.20672240,16.25096050

navigovat
3.8 z 5

Ověřené reference firmy Lesy Janeček, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Lesy Janeček, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Královehradeckém kraji, zejména pak v okolí obce Rychnov nad Kněžnou.


Naše firma byla založena v červnu roku 1992. Jmenovala se Ing. Karel Janeček lesní hospodářství a zemědělství Kvasiny. Po změně majitele v roce 1998 dostala jméno Lesy Janeček s.r.o. Kvasiny. Od svého založení působí tato firma na lesním majetku pronajatém od rodiny Janečkovy v centrální části Orlických hor. Postupně se rozrůstala a začala produkovat stavební řezivo na pronajaté pile. Tuto pilu jsme o něco později koupili a zmodernizovali.Od roku 2000 má firma tři divize – k lesnické a pilařské jsme přidali tesařskou, která vznikla nákupem technologie k výrobě a montáži střešních vazníků a ostatních tesařských produktů. Organizace výroby tvoří plynulý sled aktivit – dříví vytěžené v našem lese putuje na pilu, řezivo z pily do tesárny a k zákazníkovi. Peníze získané z prodeje financují nové zalesňování a pěstování lesa na Orlických horách.

Vaše recenze firmy Lesy Janeček, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dřevostavba u Brna s koupacím jezírkem

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb