HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Lineahome s.r.o.

Stavíme dřevěné obytné domy včetně zahradních chatek na klíč. Dodáváme schodiště, fasády, plovoucí i masivní podlahy, linolea či dveře.

Lineahome s.r.o.
Zelinářská 7, 301 00 Plzeň

Telefon: +420377510711
E-mail: lineahome@lineahome.cz
Web: www.lineahome.cz
GPS: 49.75208270,13.38033450

navigovat
3.7 z 5

Ověřené recenze firmy Lineahome s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma Lineahome s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Plzeňském kraji, zejména pak v okolí obce Plzeň.


Nabídneme Vám nejkvalitnější zpracování prověřené léty tvrdé práce i návazností na stará řemesla a tradiční umění lidí, kteří odnepaměti žili a pracovali v podhorské oblasti Šumavy..

Výrobní závod se nachází bezprostředně vedle toku zlatonosné Otavy. Tato oblast navazuje na neprostupné lesy, které produkují hlavní surovinu pro naši výrobu. Potvrzení o spojení našeho okolí se dřevem dokazují zprávy o plavení na horní Otavě ze 16. století. Jedná se o smlouvu z roku 1584, podle které byla část panství hradu Kašperk prodána císařem Rudolfem II. městu Kašperské Hory. Novou Dlouhou Ves lze považovat za ryze plaveckou a dřevařskou osadu, která byla založena počátkem 19. století, což dokazuje její charakteristický půdorys řadového typu.

Podobně, jako Dlouhá Ves má dlouhou tradici, i naše firma se může pochlubit svou dlouholetou činností v oboru zpracování dřeva. Počátky výroby v našich prostorách se datují již do roku 1929. Od té doby v našem podniku proběhl značný počet více či méně významných změn, které se týkaly nejen majitelů, ale i výrobních artefaktů. Jedna z nejdůležitějších věcí však zůstává nezměněna, a to je dřevo… Dřevo, které se stalo nenahraditelným materiálem pro mnohá odvětví, se zas a znovu vrací do našich domovů v různých podobách. Se zalíbením si prohlédneme nejen prastarý nábytek umně stvořený geniálním umělcem, ale i nejmodernější design městského bytu.

Vaše recenze firmy Lineahome s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

DIMENZE 96

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb