HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Lineahome s.r.o.

Stavíme dřevěné obytné domy včetně zahradních chatek na klíč. Dodáváme schodiště, fasády, plovoucí i masivní podlahy, linolea či dveře.

Lineahome s.r.o.
Zelinářská 7, 301 00 Plzeň

Telefon: +420377510711
E-mail: lineahome@lineahome.cz
Web: www.lineahome.cz

3.2 z 5

Fotogalerie firmy Lineahome s.r.o.

Firma Lineahome s.r.o. zatím nedodala žádné reference


Nabídneme Vám nejkvalitnější zpracování prověřené léty tvrdé práce i návazností na stará řemesla a tradiční umění lidí, kteří odnepaměti žili a pracovali v podhorské oblasti Šumavy..

Výrobní závod se nachází bezprostředně vedle toku zlatonosné Otavy. Tato oblast navazuje na neprostupné lesy, které produkují hlavní surovinu pro naši výrobu. Potvrzení o spojení našeho okolí se dřevem dokazují zprávy o plavení na horní Otavě ze 16. století. Jedná se o smlouvu z roku 1584, podle které byla část panství hradu Kašperk prodána císařem Rudolfem II. městu Kašperské Hory. Novou Dlouhou Ves lze považovat za ryze plaveckou a dřevařskou osadu, která byla založena počátkem 19. století, což dokazuje její charakteristický půdorys řadového typu.

Podobně, jako Dlouhá Ves má dlouhou tradici, i naše firma se může pochlubit svou dlouholetou činností v oboru zpracování dřeva. Počátky výroby v našich prostorách se datují již do roku 1929. Od té doby v našem podniku proběhl značný počet více či méně významných změn, které se týkaly nejen majitelů, ale i výrobních artefaktů. Jedna z nejdůležitějších věcí však zůstává nezměněna, a to je dřevo… Dřevo, které se stalo nenahraditelným materiálem pro mnohá odvětví, se zas a znovu vrací do našich domovů v různých podobách. Se zalíbením si prohlédneme nejen prastarý nábytek umně stvořený geniálním umělcem, ale i nejmodernější design městského bytu.

Vaše zkušenosti s Lineahome s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov Modo

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL