HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Madera Teco, s.r.o,

Výroby a montáže dřevostaveb.

Madera Teco, s.r.o,
Zelný trh 1245, 686 01 Uherské Hradiště

Telefon: +420775620601
E-mail: info@maderateco.com
Web: www.maderateco.com
GPS: 49.06926950,17.45903080

navigovat
3.5 z 5

Recenze firmy Madera Teco, s.r.o,

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma Madera Teco, s.r.o, se specializuje na dřevostavby ve Zlínském kraji, zejména pak v okolí obce Uherské Hradiště.


Fotogalerie realizací

Firma Madera Teco, s.r.o, zatím nemá žádné reference

istorie firmy Madera Teco, s.r.o. se odvíjí od roku 1997, kdy byla založena se statutem fyzické osoby. Hlavní náplní naší činnosti byly zpočátku interiérové práce a půdní vestavby realizované především v bytech, kancelářích a prodejních prostorách našich zákazníků. Touto činností se zabýváme dodnes. Dlouhodobě se tedy specializujeme na dodávky a montáže suchých vnitřních staveb.

echnická a technologická realizace dřevostaveb vychází z osvědčených způsobů stavění a tvoří ji rámová (NE fošínková!) sendvičová konstrukce. Jako vnější plášť konstrukce dřevostavby jsou použity dřevoštěpkové desky (OSB), termofasáda s 5 cm (popř. 8 cm) stabilizovaného polystyrenu. Z vnitřní strany je konstrukce dřevostavby vyplněna minerální vlnou o tloušťce 16 až 20 cm, která dodává domu charakteristické tepelně izolační vlastnosti dřevostaveb, které jsou jednou z vlastností a výhod dřevostaveb . Vnitřní prostor je vybaven kovovou konstrukcí, parozábranou a sádrokartonem.

Firma Madera Teco, s.r.o. dodává domy jako stavbu tzv. na klíč. Zajišťujeme i kompletní projektovou dokumentaci dřevostavby, která samozřejmě respektuje veškeré individuální požadavky našich zákazníků a ve které klademe důraz na optimální řešení v konkrétních podmínkách. Svým zákazníkům poskytujeme rovněž finanční poradenství.

Vaše recenze firmy Madera Teco, s.r.o,:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

RD Žatčany

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb