HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Madera Teco, s.r.o,

Výroby a montáže dřevostaveb.

Madera Teco, s.r.o,
Zelný trh 1245, 686 01 Uherské Hradiště

Telefon: +420775620601
E-mail: info@maderateco.com
Web: www.maderateco.com
GPS: 49.06926950,17.45903080

navigovat
4.2 z 5

Ověřené recenze firmy Madera Teco, s.r.o,

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Madera Teco, s.r.o, se specializuje na dřevostavby ve Zlínském kraji, zejména pak v okolí obce Uherské Hradiště.


istorie firmy Madera Teco, s.r.o. se odvíjí od roku 1997, kdy byla založena se statutem fyzické osoby. Hlavní náplní naší činnosti byly zpočátku interiérové práce a půdní vestavby realizované především v bytech, kancelářích a prodejních prostorách našich zákazníků. Touto činností se zabýváme dodnes. Dlouhodobě se tedy specializujeme na dodávky a montáže suchých vnitřních staveb.

echnická a technologická realizace dřevostaveb vychází z osvědčených způsobů stavění a tvoří ji rámová (NE fošínková!) sendvičová konstrukce. Jako vnější plášť konstrukce dřevostavby jsou použity dřevoštěpkové desky (OSB), termofasáda s 5 cm (popř. 8 cm) stabilizovaného polystyrenu. Z vnitřní strany je konstrukce dřevostavby vyplněna minerální vlnou o tloušťce 16 až 20 cm, která dodává domu charakteristické tepelně izolační vlastnosti dřevostaveb, které jsou jednou z vlastností a výhod dřevostaveb . Vnitřní prostor je vybaven kovovou konstrukcí, parozábranou a sádrokartonem.

Firma Madera Teco, s.r.o. dodává domy jako stavbu tzv. na klíč. Zajišťujeme i kompletní projektovou dokumentaci dřevostavby, která samozřejmě respektuje veškeré individuální požadavky našich zákazníků a ve které klademe důraz na optimální řešení v konkrétních podmínkách. Svým zákazníkům poskytujeme rovněž finanční poradenství.

Vaše recenze firmy Madera Teco, s.r.o,:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVA 86

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb