HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Martin Ježek

Nabízíme tesařské a pokrývačské práce, dřevostavby a stavby zahradní architektury

Martin Ježek
Sedlecká 5, 323 00 Plzeň

Telefon: +420608235329
E-mail: mjrstavby@seznam.cz
Web: www.mjrstavby.cz
GPS: 49.82243070,13.39868730

navigovat
3.7 z 5

Ověřené reference firmy Martin Ježek

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Martin Ježek se specializuje na dřevostavby v Plzeňském kraji, zejména pak v okolí obce Plzeň.


Jsme rodinná firma specializující se především na zakázkovou výrobu dřevěných konstrukcí jako jsou krovy, dřevostavby, zahradní stavby, oplocení, atd.

Vždy se snažíme v co největší míře splnit konkrétní přání zákazníka, a to tak, aby výsledkem byla oboustranná spokojenost a hlavně poctivě a kvalitně odvedená práce.
Při našich realizacích si klademe za hlavní cíl v první řadě kvalitu a krásu výsledku, nikoliv ledabylost při rychlém provedení jen za účelem zisku.

V rámci realizace krovů jsme se postupem času rozšířili o kompletní servis při provádění zastřešení objektů, tudíž jsme v současné době schopni provést realizaci střechy včetně pokládky krytiny a klempířských prací.

V roce 2009 jsme se obchodně spojili se společností Mores (výhradní dovozce WPC terasových prken do České republiky) a stali se tak zástupci v prodeji a realizaci teras v plzeňském a karlovarském kraji.

V neposlední řadě se zabýváme stavební činností. Tímto jsme si jako firma soběstační a při realizaci prací odpadají časté prostoje vznikající při čekání na jiné subdodavatelské činnosti (např.: STŘECHA – betonáž věnců, zdění štítů, zdění komína, atd.)

Veškeré práce provádíme jak na klíč jako hlavní dodavatel, tak i jako subdodavatelé některých zajímavých realizací.

Vaše recenze firmy Martin Ježek:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Atypický dům Plzeň

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb