HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Mobile Point Corporation a.s.

Jsme společnost zabývající se výstavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb včetně mobilních domů. Velký důraz klademe na environmentální posouzení budov a také na energetickou nenáročnost spojenou s úsporou energie při bydlení.

Mobile Point Corporation a.s.

Bořivojova 878/35, 130 00 Praha, CZ

Telefon: +420776118855
E-mail: licek@mobile-point.cz
Web: www.mobile-point.cz
GPS: 50.08314130,14.44931930

navigovat
4.2 z 5

Zkušenosti s firmou Mobile Point Corporation a.s.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Mobile Point Corporation a.s. sídlí v obci Praha a nejčastěji staví dřevostavby v Praze.


Jsme společnost zabývající se výstavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb včetně mobilních domů. Pokud uvažujete o pořízení nového rodinného domu, chaty nebo kanceláře, náš tým architektů Vám navrhne dispozici k Vaší vizi, dále Vám zhotovíme projekt DSP (dokumentaci ke stavebnímu povolení) a pochopitelně Vám také navržený záměr vyrobíme a postavíme.

Velký důraz klademe na environmentální posouzení budov a také na energetickou nenáročnost spojenou s úsporou energie při bydlení.

Pokud nám pošlete konkurenční nabídku Vašeho záměru, garantujeme Vám dorovnání ceny s použitím kvalitnějších materiálů a tím spojené delší životnosti stavby. Pochopitelně se musí porovnávat porovnatelné, jinými slovy jablka opravdu s jablky a ne s hruškami :-).

Zveme Vás na prohlídku jednoho ze základních modulů do Prahy 7 – Holešovice. Po telefonické dohodě je možné sjednat prohlídku a konzultaci s technickým poradcem či architektem. Volejte ZDARMA 800 73 73 79.

Vaše zkušenosti s firmou Mobile Point Corporation a.s.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů