HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Mobile Point Corporation a.s.

Jsme společnost zabývající se výstavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb včetně mobilních domů. Velký důraz klademe na environmentální posouzení budov a také na energetickou nenáročnost spojenou s úsporou energie při bydlení.

Mobile Point Corporation a.s.
Bořivojova 878/35, 130 00 Praha

Telefon: +420776118855
E-mail: licek@mobile-point.cz
Web: www.mobile-point.cz

3.2 z 5 (11 hlasů)

Fotogalerie firmy Mobile Point Corporation a.s.

Firma Mobile Point Corporation a.s. zatím nedodala žádné reference


Jsme společnost zabývající se výstavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb včetně mobilních domů. Pokud uvažujete o pořízení nového rodinného domu, chaty nebo kanceláře, náš tým architektů Vám navrhne dispozici k Vaší vizi, dále Vám zhotovíme projekt DSP (dokumentaci ke stavebnímu povolení) a pochopitelně Vám také navržený záměr vyrobíme a postavíme.

Velký důraz klademe na environmentální posouzení budov a také na energetickou nenáročnost spojenou s úsporou energie při bydlení.

Pokud nám pošlete konkurenční nabídku Vašeho záměru, garantujeme Vám dorovnání ceny s použitím kvalitnějších materiálů a tím spojené delší životnosti stavby. Pochopitelně se musí porovnávat porovnatelné, jinými slovy jablka opravdu s jablky a ne s hruškami :-).

Zveme Vás na prohlídku jednoho ze základních modulů do Prahy 7 – Holešovice. Po telefonické dohodě je možné sjednat prohlídku a konzultaci s technickým poradcem či architektem. Volejte ZDARMA 800 73 73 79.

Vaše zkušenosti s Mobile Point Corporation a.s.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL