HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

MODULBAU CZ s.r.o.

Máme více než desetileté zkušenosti s výstavbou nízkoenergetických a pasívních dřevostaveb. Na základě požadavků našich partnerů z Rakouska a Švédska jsme uvedli na trh modulové varianty našich dřevostaveb, kdy využíváme vlastního patentovaného stavebního systému.

MODULBAU CZ s.r.o.
Kafkova 1380/15, 70200 Ostrava

Telefon: + 420 739 937 592
E-mail: info@blockhouses.cz
Web: www.blockhouses.cz
GPS: 49.83503070,18.27775830

navigovat
4 z 5

Ověřené reference firmy MODULBAU CZ

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma MODULBAU CZ s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Moravskoslezském kraji, zejména pak v okolí obce Ostrava.


Proč si vybrat naši společnost?
Po dobu naší působnosti na trhu, jsme získali mnoho spokojených zákazníků a to jak v České republice tak v zahraničí. Naše stavby můžete najít kromě České republiky také na Slovensku, v Polsku a Rakousku. Věříme, že díky naším zkušenostem se i vy můžete stát dalším naším spokojeným zákazníkem.

Modulové domy Blockhouses nejsou žádným kompromisem, jedná se o domy, které umožňují plnohodnotné celoroční bydlení. Máme domy rozpracované, jsme tedy schopni dodat dům zákazníkovi za 4 týdny od podpisu smlouvy.

Poskytneme Vám nadstandardní servis v podobě odborných konzultací, které se mohou týkat výběru vhodného pozemku, financování či ohlášení stavby stavebnímu úřadu, tak aby pro Vás byla cesta k Vašemu novému bydlení co nejpříjemnější.

Vaše recenze firmy MODULBAU CZ s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Atypický dům Plzeň

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb