HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Monivet s.r.o.

Zabýváme se výstavbou kanadských srubů a srubových domů tradičními technologiemi. Při výrobě používáme jen nejkvalitnější ruské dřevo z Tajgy. Každý strom je pečlivě vybírán a kontrolován. Díky tomu můžeme nabídnout opravdu kvalitní srubovou stavbu.

Monivet s.r.o.
Táhlá 1816, 251 68 Těptín - Kamenice

Telefon: +420731444295
E-mail: otodol@monivet.cz
Web: www.monivet.cz

3.6 z 5

Fotogalerie firmy Monivet s.r.o.


Naše firma se předně zabývá výstavbou srubů a roubenek. V této oblasti máme bohaté zkušenosti a nabízíme několik druhů tradičních technologií. Dřevostavby z masívu jsou jedinečné domy s nezaměnitelnou atmosférou a vytvářejí silné dojmy pro obyvatele i návštěvníky.

Každý dům z nabídky firmy Monivet je vždy stavěn s ohledem na budoucí obyvatele. V projektové fázi i v průběhu realizace má klient možnost zásahů a úprav dle vlastních představ. Ideologii firmy a jejího zakladetele je velmi blízká východní filosofie feng - šuej. Na její systém principů a pravidel nikdy není zapomenuto při navrhování parametrů projektů, terénních úprav pozemků i polohy a orientace samotné stavby. Poznatky a rady ohledně feng-šuej a jejího vlivu a přínosu na stavbu jsme ochotni konzultovat s klientem  kdykoliv a zdarma. V současné době se tento směr (věda) hojně uplatňuje nejen v rodinné výstavbě a stává se velmi populární díky pozitivům, které přináší.

Na celkový vliv rodinného domu a jeho okolí klademe velký důraz, nepovažujeme však toto za službu navíc, ale spíše charakteristickou vlastností firmy Monivet s.r.o..Výsledkem je vytvoření harmonického prostředí ideálního pro spokojený život svých obyvatel.  


Vaše zkušenosti s Monivet s.r.o. :


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL