HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Monivet s.r.o.

Zabýváme se výstavbou kanadských srubů a srubových domů tradičními technologiemi. Při výrobě používáme jen nejkvalitnější ruské dřevo z Tajgy. Každý strom je pečlivě vybírán a kontrolován. Díky tomu můžeme nabídnout opravdu kvalitní srubovou stavbu.

Monivet s.r.o.

Táhlá 1816, 251 68 Těptín - Kamenice, CZ

Telefon: +420731444295
E-mail: otodol@monivet.cz
Web: www.monivet.cz
GPS: 49.88992430,14.55879070

navigovat
4.1 z 5

Zkušenosti s firmou Monivet s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Monivet s.r.o. sídlí v obci Říčany a nejčastěji staví dřevostavby ve Středočeském kraji.Naše firma se předně zabývá výstavbou srubů a roubenek. V této oblasti máme bohaté zkušenosti a nabízíme několik druhů tradičních technologií. Dřevostavby z masívu jsou jedinečné domy s nezaměnitelnou atmosférou a vytvářejí silné dojmy pro obyvatele i návštěvníky.

Každý dům z nabídky firmy Monivet je vždy stavěn s ohledem na budoucí obyvatele. V projektové fázi i v průběhu realizace má klient možnost zásahů a úprav dle vlastních představ. Ideologii firmy a jejího zakladetele je velmi blízká východní filosofie feng - šuej. Na její systém principů a pravidel nikdy není zapomenuto při navrhování parametrů projektů, terénních úprav pozemků i polohy a orientace samotné stavby. Poznatky a rady ohledně feng-šuej a jejího vlivu a přínosu na stavbu jsme ochotni konzultovat s klientem  kdykoliv a zdarma. V současné době se tento směr (věda) hojně uplatňuje nejen v rodinné výstavbě a stává se velmi populární díky pozitivům, které přináší.

Na celkový vliv rodinného domu a jeho okolí klademe velký důraz, nepovažujeme však toto za službu navíc, ale spíše charakteristickou vlastností firmy Monivet s.r.o..Výsledkem je vytvoření harmonického prostředí ideálního pro spokojený život svých obyvatel.  


Reference postavených domů Monivet s.r.o.

Prohlědněte si některé z domů, které tato firma postavila.


Vaše zkušenosti s firmou Monivet s.r.o. :


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů