HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

Jsme specialisté na dřevostavby velké i malé. Stavíme montované rodinné domy: bungalovy a patrové domy. Dále pak roubenky (sruby), rekreační chaty a doplňkové dřevostavby (zahradní domky, garážová stání).

MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.
Na Sedlácích 1613, 739 34 Šenov u Ostravy

Telefon: +420596414044
E-mail: info@moraviawood.cz
Web: www.moraviawood.cz
GPS: 49.78455450,18.38299900

navigovat
4 z 5

Ověřené recenze firmy MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Moravskoslezském kraji, zejména pak v okolí obce Havířov.


Dřevostavby nás živí již od roku 1999. Tehdy se v České republice s rodinným bydlením v dřevostavbách teprve začínalo. Nejprve jsme fungovali jako volné sdružení podnikatelů. Od roku 2005 jsme známi jako MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o. Ročně realizujeme 10-20 dřevostaveb zejména v Čechách a na Moravě, ale i v zahraničí. Důležitá je pro nás kvalita, nikoli kvantita.
Máme zkušenosti, vzděláváme se v oboru a pracujeme s novými technologiemi. Podporujeme zdravý životní styl. Na stavbách používáme pouze certifikované a zdravotně nezávadné stavební materiály. Stejně tak na technologii výstavby máme certifikaci. Máme desítky vlastních typových projektů. Počítáme s jejich úpravami a stavíme i atypické dřevostavby, protože každý člověk je přece „originál“.
Každému klientovi věnujeme individuální péči. Každý je pro nás důležitý. Zakládáme si na dobrých vztazích. Před problémy neuhýbáme, problémy řešíme. Svým klientům nabízíme kompletní servis od projekčních prací, přes kontakt s úřady až po realizaci stavby na klíč. Záruční servis je pro nás samozřejmostí. MORAVIA WOOD ale vždycky nabídne i něco navíc...
Už 20 let sídlíme v typové dřevostavbě, kterou jsme si sami postavili. Pokud přemýšlíte o novém bydlení, dejte šanci dřevostavbě. Domluvte si u nás schůzku a přijďte si popovídat o svých představách, případně můžeme přijet my za Vámi. Rádi Vám pomůžeme splnit Váš sen.

Vaše recenze firmy MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

DIMENZE 96

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb