HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

Jsme specialisté na dřevostavby velké i malé. Stavíme montované dřevostavby (bungalovy i patrové domy). Dále pak roubenky, rekreační chaty a doplňkové dřevostavby (zahradní domky, garážová stání). Každý rok stavíme nové dřevostavby na základě doporučení našich spokojených klientů.

MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

Na Sedlácích 1613, 739 34 Šenov u Ostravy, CZ

Telefon: +420596414044
E-mail: info@moraviawood.cz
Web: www.moraviawood.cz
GPS: 49.78457070, 18.38297590

navigovat
4.2 z 5

Zkušenosti s firmou MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o. sídlí v obci Havířov a nejčastěji staví dřevostavby v Moravskoslezském kraji.Dřevostavby nás živí už od roku 1999. Máme tedy už něco za sebou. Nejprve jsme fungovali jako volné sdružení podnikatelů. Od roku 2005 jsme známí jako MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o. Ročně realizujeme okolo 10 velkých dřevostaveb, a k tomu ještě menší doplňkové dřevostavby. Stavíme po celé České republice.
Nejsme velkovýrobna RD. Nehoníme kvantitu, díky tomu máme na každého klienta dost času.
Podporujeme zdravý životní styl. Na stavbách používáme pouze certifikované a zdravotně nezávadné stavební materiály. Certifikaci máme i na naši technologii. Máme desítky vlastních typových projektů. Počítáme s jejich úpravami a často stavíme i atypické dřevostavby, protože chceme vyhovět individuálním přáním a potřebám klientů.
Každému klientovi věnujeme osobní péči. Každý je pro nás důležitý. Zakládáme si na dobrých vztazích. Před problémy neuhýbáme, problémy řešíme. Svým klientům nabízíme kompletní servis od projekčních prací, přes kontakt s úřady až po realizaci stavby (na klíč, nebo dle dohody). Záruční servis je pro nás samozřejmostí. MORAVIA WOOD ale vždycky nabídne i něco navíc...
Už 24 let sídlíme v typové dřevostavbě, kterou jsme si sami postavili. NAŠE MONTOVANÉ DŘEVOSTAVBY VYDRŽÍ!
Pokud přemýšlíte o novém bydlení, dejte šanci dřevostavbě. Domluvte si u nás schůzku a přijďte si popovídat o tom, jak si představujete svoje bydlení. Klientům, kteří jsou časově vytížení nebo bydlí daleko od našeho sídla, nabízíme možnost virtuální schůzky přes aplikaci ZOOM.


Reference postavených domů MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

Prohlědněte si některé z domů, které tato firma postavila.


Vaše zkušenosti s firmou MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů