HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

N.E.D. Invest, s.r.o.

Provádíme stavební práce. Vyrábíme a montujeme dřevostavby a nízkoenergetické domy.

N.E.D. Invest, s.r.o.
Václava Kučery 2263/13 , 350 02 Cheb

Telefon: +420354424144
E-mail: info@nedinvest.cz
Web: www.nedinvest.cz
GPS: 50.08706400,12.37209430

navigovat
3.7 z 5

Ověřené recenze firmy N.E.D. Invest, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma N.E.D. Invest, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Karlovarském kraji, zejména pak v okolí obce Cheb.


Společnost NEDInvest s.r.o. byla založena v roce 2011 jako obchodní, výrobní, stavební a investiční firma. Společnost vstupuje na český trh jako stavební firma, specializující se na montované domy - dřevostavby (segmentový způsob výstavby). Soustřeďujeme se hlavně na individuální výstavbu rodinných domů, včetně řadové zástavby, ale i objektů k rekreaci, nebo průmyslových staveb ( kanceláří, hal, atd.).

Společnost momentálně nemá svou projekční kancelář, ale spolupracujeme s řadou renomovaných projektantů a projekčních kanceláří po celé republice. Tímto společně nabízíme svým klientům veškeré služby spojené s výstavbou, od prvotní studie stavby ve 3D návrhu, přes projekt pro stavební řízení, až po konečný projekt pro stavební povolení, včetně všech úkonů s tím spojených.

Velkou pozornost věnujeme vlastní technické stránce dodávaných domů. Společnost má svůj vlastní systém konstrukce a skladby stěn a stropů, který se vyznačuje vynikajícími tepelně izolačními a akustickými vlastnostmi. Dbáme na co možná energeticky nejúspornější návrhy a řešení pro naše zákazníky. Snažíme se společně najít nejvhodnější řešení s ohledem na možnosti stavebníka (pozemkové, časové, finanční).

Získali jsme zastoupení německé společnosti IsoBouw GmbH pro prodej střešních panelů IsoBouw v České republice. Jedná se o samonosné, voděodolné a termoizolační panely pro šikmé střechy ( sedlové, valbové, ... ), vhodné pro prakticky všechny typy staveb, zvláště pak dřevostaveb v kategotii nízkoenergetické a pasivní.

Vaše recenze firmy N.E.D. Invest, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov 145

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb