HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

NEMA Dřevostavby s.r.o.

Typový dům nebo váš individuální projekt. V našich dřevostavbách spojujeme tradici a zkušenost stavění s nejmodernějšími technologiemi. To nám umožňuje rychlou a maximálně přesnou výrobu nízkoenergetických a pasivních domů z přírodních materiálů.

NEMA Dřevostavby s.r.o.
Chýnovská 2880, 390 02 Tábor

Telefon: +420722616602
E-mail: poptavka@nema-drevostavby.cz
Web: www.nema-drevostavby.cz
GPS: 49.40919410,14.68807520

navigovat
4.1 z 5

Ověřené recenze firmy NEMA Dřevostavby s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma NEMA Dřevostavby s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce Tábor.Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů, jejíž úkolem je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace.Jsme vaši kolegové a týmoví hráči na cestě k rychlému, modernímu a hlavně poctivě postavenému domovu. Mezi sebou máme odborníky s více než 25 letou zkušeností v oboru a profesionály na slovo vzaté, zaškolené v současných technologických postupech výstavby. Spolu s vámi, se soukromými staviteli a s klienty z řad stavebních a dodavatelských firem, tvoříme jeden realizační tým spolupracující od první čárky projektu po přišroubování posledního plotového prkna. Mnohaletá praxe a nejmodernější výrobní technologie nám umožňuje realizaci i speciálních dřevěných konstrukcí.
Dřevostavby od firmy NEMA, to jsou domy, budovy a objekty postavené na pevných základech rodinné české firmy.


Reference postavených domů NEMA Dřevostavby s.r.o.ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL

Katalog domů NEMA Dřevostavby s.r.o.VÍCE INFO


VÍCE INFO


VÍCE INFO


VÍCE INFO

Vaše recenze firmy NEMA Dřevostavby s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA