HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

OKAL CZ s.r.o.

Firma Okal vyrábí a staví montované dřevostavby na klíč. Dlouholeté zkušenosti na německém trhu řadí firmu Okal k předním českým dodavatelům dřevostaveb.

OKAL CZ s.r.o.

Žákava 162, 332 04 Nezvěstice, CZ

Telefon: +420377882412
E-mail: info@okal.cz
Web: www.okal.cz
GPS: 49.62733690,13.55151810

navigovat
3.9 z 5

Zkušenosti s firmou OKAL CZ

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma OKAL CZ s.r.o. sídlí v obci Rokycany a nejčastěji staví dřevostavby v Plzeňském kraji.


Všechny domy od OKALu jsou stavěné jako úsporné – nízkoenergetické dřevěné domy
(až 50% úspory na topné energie) z kvalitních materiálů.

Naše společnost doprovází Váš dům od prvních plánů, přes výrobu jednotlivých stavebních částí až po jeho výstavbu. Jsme silný partner, který se o Vás i o Váš dům postará.

Protože je stavba domu komplexním procesem, projektový manažer bude Vašim průvodcem, který vám pomůže s výběrem dřevostavby, upozorní Vás na její specifika a bude Vás informovat o prostorové dispozici konrétních domů. V průběhu tohoto procesu pečlivě zaznamenáváme Vaše přání a potřeby, které následně ve spolupráci s Vámi realizujeme.

Řemeslná preciznost odpovídající přísným průmyslovým normám je zaručena výrobou v naší vlastní továrně pomocí moderních výrobních technologií. Máme dohled nad každým jednotlivým dílem konstrukce domu. Přímo řízený proces nám umožňuje dohlížet na kvalitu výsledných produktů z nichž se skládá Váš dům. Každý výstupní produkt výroby prochází jakostní kontrolou nezávislých znaleckých orgánů.

Výstavbu Vašeho nového domu provádí německé stavební čety. Každý řemeslník, který se podílí na výstavbě Vašeho domu prošel speciálním několikaměsíčním školením a dokonale zná každý krok procesu výstavby. Projektový manažer dohlíží na koordinaci prací a přesné provedení Vámi požadovaných změn.

Vaše zkušenosti s firmou OKAL CZ s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů