HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Origis, s.r.o.

Stavíme nízkoenergetické i pasivní domy. Neomezujeme se pouze na jeden materiál, postavíme dům zděný, dřevostavbu či kombinovanou stavbu, naše konstrukční systémy jsou variabilní.

Origis, s.r.o.

U strouhy 264/13, 196 00 Praha-Miškovice, CZ

Telefon: +420800844844
E-mail: info@origis.cz
Web: www.origis.cz
GPS: 50.15579820,14.53707560

navigovat
4.1 z 5

Zkušenosti s firmou Origis, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Origis, s.r.o. sídlí v obci Brandýs nad Labem-Stará Boleslav a nejčastěji staví dřevostavby ve Středočeském kraji.


Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů.Naše poradenství je založeno na zkušenostech ze staveb desítek domů pro různé klienty. Jako jedni z prvních jsme začali aplikovat zásady nízkoenergetického stavění a máme dlouholetou praxi s dřevěnými konstrukcemi i teplovzdušným vytápěním. Naše přidaná hodnota spočívá ve znalosti procesů. Víme, kde mohou nastat problémy i jak je řešit. Spolupracujeme s odborníky z řad architektů, projektantů a stavby realizujeme pouze s firmami, které máme vyzkoušeny a které se osvědčily. Chceme, aby dům našeho klienta byl optimální z hlediska užívání i ceny.

Kancelář / korespondenční adresa
Na Pěšinách 24/52
Praha 8
18200

Vaše zkušenosti s firmou Origis, s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů