HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Origis, s.r.o.

Stavíme nízkoenergetické i pasivní domy. Neomezujeme se pouze na jeden materiál, postavíme dům zděný, dřevostavbu či kombinovanou stavbu, naše konstrukční systémy jsou variabilní.

Origis, s.r.o.
U strouhy 264/13, 196 00 Praha-Miškovice

Telefon: +420800844844
E-mail: info@origis.cz
Web: www.origis.cz
GPS: 50.15579820,14.53707560

navigovat
4.1 z 5

Ověřené recenze firmy Origis, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma Origis, s.r.o. se specializuje na dřevostavby ve Středočeském kraji, zejména pak v okolí obce Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů, jejíž úkolem je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace.Naše poradenství je založeno na zkušenostech ze staveb desítek domů pro různé klienty. Jako jedni z prvních jsme začali aplikovat zásady nízkoenergetického stavění a máme dlouholetou praxi s dřevěnými konstrukcemi i teplovzdušným vytápěním. Naše přidaná hodnota spočívá ve znalosti procesů. Víme, kde mohou nastat problémy i jak je řešit. Spolupracujeme s odborníky z řad architektů, projektantů a stavby realizujeme pouze s firmami, které máme vyzkoušeny a které se osvědčily. Chceme, aby dům našeho klienta byl optimální z hlediska užívání i ceny.

Kancelář / korespondenční adresa
Na Pěšinách 24/52
Praha 8
18200


Reference postavených domů Origis, s.r.o.ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy Origis, s.r.o. :


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA