HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

OVELOS, pozemní stavby a.s.

Dodáváme energeticky úsporné dřevostavby, včetně základové desky dle vyzkoušených projekčních návrhů. Můžete si navrhnout i dům zcela podle svého, nebo kterékoli typové řešení upravit.

OVELOS, pozemní stavby a.s.

Pod rybníkem 197, 154 00 Praha-Slivenec, CZ

Telefon: +420800888016
E-mail: info@ovelos.com
Web: www.ovelos.com
GPS: 50.01988920,14.35652020

navigovat
3.9 z 5

Zkušenosti s firmou OVELOS, pozemní stavby a.s.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma OVELOS, pozemní stavby a.s. sídlí v obci Praha a nejčastěji staví dřevostavby v Praze.


Nízkoenergetické dřevostavby OVELOS,

představují systém výstavby založený na jedinečné modulové celodřevěné konstrukci, výborné izolaci, jednoduché střešní skladbě, a pečlivém výběru solidních zařizovacích předmětů a materiálů. Tím je dána vysoce konkurenceschopná kvalita za velmi příznivou cenu.

Rychlá výstavba probíhá převážně suchou cestou, bez těžké mechanizace, a vystačí s malou skladovací plochou. Konstrukce je vysoce variabilní. Výsledný objekt má výbornou tepelnou pohodu, a je prakticky bezúdržbový. Systém lze použít i na nástavby zděných budov.

Cena dřevostavby na klíč VČETNĚ ZÁKLADOVÉ DESKY začíná od 13.333 Kč za metr čtvereční zastavěné plochy ve standardním provedení. Cena je uvedena bez DPH, protože sazba DPH se mění podle typu stavby a aktuální politické situace. Podrobný ceník a katalog Vám rádi zašleme.

Cena zahrnuje vlastní dům od výkopových prací až po předání k užívání. Případné úpravy podle místních podmínek (přizpůsobení územnímu rozhodnutí, úpravy podle direktiv stavebního úřadu, ztížené zakládání stavby, přípojky mimo objekt) jsou řešeny podle dohody.

Energeticky úsporné dřevostavby můžete vybírat z více než 33 projekčních návrhů o zastavěné ploše domu v rozmezí 58 až 220 m2.

Můžete si navrhnout i dům zcela podle svého, nebo kterékoli typové řešení upravit. Samozřejmostí je možnost změny vnitřního členění, případný vlastní výběr zařizovacích předmětů, změna sklonu střechy a druhu střešní krytiny na přání investora nebo stavebního úřadu. Individuální projekty vyřeší jakýkoli požadavek, i u standardních řešení se můžeme se dohodnout na dalších pracech na pozemku, jako je například oplocení.

Máme pro Vás připravenu i nízkoenergetickou variantu s plně celulózovými izolacemi. Zcela bez kompromisů. Dokonalé odvedení vlhkosti z konstrukce dřevostavby, instalační předstěna, difůzně otevřená skladba, vynikající energetický index obálky stavby. Naprosto ekologické provedení. Využití desítek let zkušeností umožňuje poskytovat na komponenty systému mnohaleté záruky. Podpora vývojového zázemí firmy CIUR.

Jsme připraveni Vám bezplatně pomoci s rozvahou financování dřevostavby (hypoteční úvěry, efektivní využití vlastních prostředků a příjmů) a podpořit Vás při vyřizování úředních formalit.

O financování se s námi můžete anonymně a bez jakýchkoli závazků poradit na bezplatném telefonu 800 888 016. Spolupracujeme s většinou bankovních ústavů, a dokážeme pro Vás vyjednat financování většinou ještě výhodněji, než Vám nabídne kdokoli jiný.

Ke konzultacím a sjednání schůzky u Vás nebo schůzky spojené s návštěvou dřevostavby , jsme Vám k dispozici na bezplatném telefonu 800 888 016.

Vaše zkušenosti s firmou OVELOS, pozemní stavby a.s.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů