HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

PANORAMA STAVBY, s.r.o.

Realizujeme nízkoenergetické dřevostavby, prodej nemovitosti, vyřízení stavebního povolení, tvorbu projektu či přípravu ke kolaudaci.

PANORAMA STAVBY, s.r.o.
Protzkarova 1220, 686 01 Uherské Hradiště

Telefon: +420724784257
E-mail: svoboda@panoramaprojekt.cz
Web: www.panoramastavby.cz
GPS: 49.06835460,17.45935670

navigovat
4 z 5

Ověřené recenze firmy PANORAMA STAVBY, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma PANORAMA STAVBY, s.r.o. se specializuje na dřevostavby ve Zlínském kraji, zejména pak v okolí obce Uherské Hradiště.


Společnost PANORAMA STAVBY, s.r.o. jsme založili v roce 2004. Po celou dobu naší činnosti se specializujeme na výstavbu nízkoenergetických dřevostaveb, protože věříme, že lidé by měli mít možnost pořízení kvalitního a přitom cenově přijatelného bydlení. Našim klientům nabízíme stavbu jak typových domů, tak návrh a stavbu domů jedinečných, které budou přesně splňovat jejich přání a požadavky.

Klademe důraz na neustálé zdokonalování technologií a využívání kvalitních materiálů. Předností naší technologie je zejména vysoká úroveň tepelné a zvukové izolace, větší užitná plocha ve srovnání se zděnými domy a také rychlost samotné výstavby. Kvalitou našich produktů jsme si jisti, poskytujeme dlouhodobé záruky na konstrukční pevnost našich staveb, zároveň jsme držiteli řady certifikátů.

Protože naším cílem je spokojený zákazník, kromě samotné výstavby nízkoenergetických domů našim klientům nabízíme i další služby, jako je například zajištění pozemku, prodej stávající nemovitosti, vyřízení stavebního povolení, tvorbu projektu nebo přípravu dokumentace ke kolaudaci.

Vaše recenze firmy PANORAMA STAVBY, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVA 86

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb