HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Pasea s.r.o.

Pasea s.r.o. se zabývá vývojem, prodejem a realizací Eko domů v pasivním i nízkoenergetickém standardu.

Pasea s.r.o.
Měchnov 13, 257 26 Divišov

Telefon: +420323602536
E-mail: info@pasea.cz
Web: www.pasea.cz
GPS: 49.79652810,14.90226620

navigovat
3.9 z 5

Ověřené recenze firmy Pasea s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma Pasea s.r.o. se specializuje na dřevostavby ve Středočeském kraji, zejména pak v okolí obce Vlašim.


Společnost Pasea s.r.o. se zabývá vývojem, prodejem a realizací Eko domů v pasivním i nízkoenergetickém standardu. Dřevostavby jsou realizovány v konstrukčních systémech PDeasy a NDeasy. Nabízíme ucelenou řadu rodinných domů, které velikostí obytné plochy a architektonickou koncepcí uspokojí většinu zájemců o moderní bydlení.

Snahou je využívat v co největší míře přírodních a recyklovaných materiálů a rovněž obnovitelných zdrojů energií, to vše ale s ohledem na jejich ekonomicky zdůvodnitelné použití.

Rozsah standardního vybavení zahrnuje vše potřebné pro kvalitní bydlení a ceny obsahují kompletní dodávku stavby na klíč !

Vzájemné využití technologií a materiálů optimalizujeme na základě intenzivní spolupráce s jednotlivými dodavateli-partnery . Veškeré projektové předpoklady ověřujeme v praxi provedenými zkouškami. Standardem je u všech realizací provedení blow-door testu, průběžná kontrola dodržování technologických postupů výstavby a technických parametrů materiálů a zařízení.

Vaše recenze firmy Pasea s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov 145

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb