HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Pavel Hrazdil

Provádíme realizaci dřevostaveb, pergol i altánů.

Pavel Hrazdil
Domky 374 , 747 81 Otice

Telefon: +420777820085
E-mail: hrazdil.pavel@seznam.cz
Web: www.hrazdil-masiv.cz
GPS: 49.91920260,17.87429440

navigovat
3.6 z 5

Ověřené recenze firmy Pavel Hrazdil

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma Pavel Hrazdil se specializuje na dřevostavby v Moravskoslezském kraji, zejména pak v okolí obce Opava.


Firma Pavel Hrazdil působí na trhu od 24.ledna 1992 a zabývá se především realizací zakázek tzv. „na míru“ a to především výrobků charakteru EKO.. Těmito zakázkami jsou především výrobky celodřevěné do interiéru – schodiště, dveře, okna, podlahy, kuchyňské linky, vestavěné skříně, stoly, lavice a další nábytek. Mohou jimi být i výrobky celodřevěné do venkovních podmínek – venkovní dřevěná schodiště, altány, pergoly, oplocení a další K jejich výrobě používáme výhradně přírodní materiály charakteru EKO- masivní dřeviny, případně tzv. biodesky, na povrchovou úpravu pak přírodní oleje a laky s označením " EKO".

Dále se zabýváme realizací zakázek na míru z celoplošného materiálu, tzv. „lamina“. Zde jsou to především o kuchyňské linky, jídelny, vestavěné skříně, obývací stěny, nábytek do ložnic a dětských pokojů, případně koupelen.

Realizaci zajišťujeme od „převedení“ představ zákazníka do podoby vícevariantního grafického návrhu, zasazení tohoto návrhu do stávajícího interiéru, zpracování cenové kalkulace, po vlastní výrobu, dovoz a montáž na místě.

Cenově velmi zajímavá je naše nabídka na renovaci schodišť, kdy náklady na tuto renovaci jsou na úrovni zhruba 50 % v porovnání s výrobou nového celodřevěného schodiště

Vaše recenze firmy Pavel Hrazdil:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

JEŽEK

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb