HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

PENATUS, s.r.o.

Realizace individuálních nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb (Two by four) na klíč, či různé fázi rozestavěnosti.

PENATUS, s.r.o.
Dlouhé pole 1, 256 01 Benešov

Telefon: +420317704293
E-mail: office@penatus.cz
Web: www.penatus.cz
GPS: 49.78165000,14.73439180

navigovat
4.2 z 5

Ověřené reference firmy PENATUS, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma PENATUS, s.r.o. se specializuje na dřevostavby ve Středočeském kraji, zejména pak v okolí obce Benešov.


PENATUS s.r.o. - stavební a obchodní společnost, se zaměřením na nízkoenergetické stavby, včetně stavby pasivních domů, s vysokým podílem konstrukčních, doplňkových a kompletačních prvků ze dřeva a na bázi dřeva a dále materiálů z obnovitelných zdrojů. Značnou část našich aktivit představuje komplexní servis v oblasti stavby rodinných domů.

Mezi další a související činnost a služby patří realizace dřevostaveb v systému Two by Four - dodávka na klíč, případně částečná dodávka v různém stupni rozestavěnosti, nízkoenergetické domy, pasivní domy, konzultační a expertní činnost či projekce a technické řešení dřevostaveb.

Aktvity v rámci naší činnosti jsou odborná publikační činnost, jsme členy sdružení "CENTRUM PASIVNÍCH DOMŮ", jsme členy Odborné společnosti dřevěných staveb při ČKAIT a jsme členy České společnosti pro udržitelnou výstavbu budov (CSBS).

Vaše recenze firmy PENATUS, s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dřevostavba u Brna s koupacím jezírkem

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb