HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

PERFECT-TIMBER s.r.o.

Specialisté na projektování, výrobu a montáž střešních vazníků z kvalitního dřeva, výrobu a dodávky dřevostaveb a kompletních střech.

PERFECT-TIMBER s.r.o.
Na Vyhlídce 1236/4, 789 01 Zábřeh

Telefon: +420602704870
E-mail: info@perfect.cz
Web: www.perfect.cz
GPS: 49.87663740,16.86293160

navigovat
3.9 z 5

Ověřené recenze firmy PERFECT-TIMBER s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma PERFECT-TIMBER s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Olomouckém kraji, zejména pak v okolí obce Zábřeh.


Jsme specialisté na projektování, výrobu a montáž střešních vazníků z kvalitního dřeva, výrobu a dodávky dřevostaveb a kompletních střech. Dále provádíme konstrukce z lepených vazníků, zaměřujeme se také na výstavbu nízkoenergetických domů a lávek. Společnost PERFECT-TIMBER nabízí svým zákazníkům komfortní služby v oblasti projektování a realizace dřevostaveb. Poskytujeme širokou škálu služeb včetně kompletního servisu, do kterého zahrnujeme: přípravu projektu, dodávku materiálu, kvalitní montáž s využitím nejmodernější technologie a záruku spravedlivé ceny.

Za dobu své existence jsme s velkou pečlivostí a průpravou realizovali přes 500 projektů. Každý profesionálně realizovaný projekt před provedením pečlivě připravíme a zvážíme nejekonomičtější řešení, které neovlivní kvalitu. Všechny návrhy zvažujeme z hlediska efektivnosti a přání našich zákazníků.

Vaše recenze firmy PERFECT-TIMBER s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov 145

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb